Kontaktai

Tel. +370 650 56071
Metalistų g. 8,
LT-78136, Šiauliai
departus@departus.lt

Rekvizitai

Registration code: 145837035
VAT: LT458370314
Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai
http://www.departus.lt

logo


Pareigos Vardas,pavardė Telefono Nr. Elektroninis paštas
ADMINISTRACIJA
Direktorius Linas Barsys +370-650-56071  
Komercijos direktorius Saulius Matuzevičius +370-622-16991 saulius@departus.lt
Vyr. buhalterė Vidmanta Varonienė +370-656-59825 vida@departus.lt
Finansininkė Jolita Lukoševičiūtė ... buhalterija@departus.lt
Krovininio serviso vadovas Gediminas Domkus +370-652-86885 gediminas@departus.lt
Transporto ekspertas (pildantis draudiminius dokumentus)
Transporto ekspertas Ernestas Zaukas +370-652-91985 ernestas@departus.lt
Krovininio transporto servisas
Krovininio serviso vadovas Gediminas Domkus +370-652-86885 gediminas@departus.lt
Lengvųjų automobilių servisas
Direktoriaus pavaduotojas Viktoras Šimkus +370-656-59814 viktoras@departus.lt
Lengvųjų aut. serviso vadybininkas Mantas Jonušas +370-658-75855 mantas@departus.lt
Puspriekabių servisas
Puspriekabių meistras Darius Paulauskas +370-685-20647 darius@departus.lt
Dažymo baras
Dažymo baro meistras Renatas Ringys +370-699-59985 renatas@departus.lt
NT nuoma
Administracijos direktorius Vidmantas Gužauskas +370-652-25395 vidmantas@departus.lt
Servisas Belgijoje (Lokeren 9160, Dijkstraat 9A, Belgija)
Meistras   +370-646-58877 belgija1@departus.lt
Vadybininkas   +370-673-07959 belgija@departus.lt
Servisas Vokietijoje (Alte Helmbrechtser st. 103 - 95030 HOF, Germany)
Meistras   +370-646-58877 vokietija@departus.lt
Vadybininkas   +370-646-70063 oskaras@departus.lt