Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių sėdynių remontas

Automobilyje, ypač, jei tai yra darbo priemonė, vairuotojai praleidžia labai daug laiko. Tokiu būdu automobilio sėdynės, kaip ir kiti, dažnai naudojami baldai, dėvisi. Natūralu, kad jei tai dažnai naudojamas daiktas atsiranda dėvėjimo žymės ar netgi įplyšimai. Kartais tai netgi būna mechaniniai pažeidimai. Tačiau nėra smagu ir patogu sėdėti ant susidėvėjusių ir nepatogių sėdynių.

Apie transporto priemonės stovį mes dažnai sprendžiame iš salono, ypač, automobilių sėdynių, nes tai parodo ar automobilis buvo prižiūrėtas ir kaip dažnai naudotas. Esant tvarkingam automobilio salonui kaina visuomet bus šiek tiek didesnė, nei nudėvėto ir neprižiūrėto. Tačiau yra išeitis – automobilių sėdynių remontas. Jei automobilio sėdynės turi nedidelius defektus, juos galima nesunkiai pašalinti restauravimo būdu. Jei yra didesni defektai ir netgi mechaniniai pažeidimai, belieka pilnai atnaujinti, t.y. pervilkti ir apsiūti automobilio sėdynes. Jei automobilis yra po autoįvykio ir sėdynės suremontuoti nebepavyks, ją visuomet galima pakeisti.

Kalbant apie sėdynių remonto, keitimo paslaugą automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkiąjam transportui, visi nori sėdėti patogiai. Vienas iš privalumų, remontuojant ar keičiant sėdynes yra tai, kad gali suteikti transporto priemonei išskirtinumo ir pagyvinti saloną. Puiku, kai gali pasirinkti medžiagą, spalvas ir žaisti su dizainu.

UAB “Departus” specializuojasi transporto priemonių remonto paslaugose, todėl visas paslaugas atlieka vienoje vietoje. Jei jums reikia suremontuoti transporto priemonę bei jos sėdynes, visa tai bus galima padaryti pas mus. Į sėdynių remonto paslaugas įeina:

 • Automobilių, visureigių, mikroautobusų, sunkiojo transporto sėdynių remontas/keitimas.
 • Dalinė sėdynių restauracija bei pilnas sėdynių remontas.
 • Individualūs užsakymai.
 • Gausus dirbtinės, natūralios odos, bei audinių pasirinkimas.
 • Dirbame tik su sertifikuotomis ir automobilių salonams skirtomis medžiagomis.

Automobilių sėdynių remontas yra greitas automobilio salono komforto būklės gerinimas. Nesvarbu ar sėdynė susidėvėjo, sulūžo ar norite tiesiog ją atnaujinti ir išskirti automobilio vairuotojo stilių, mes tai padarysime greitai ir kokybiškai. Gali būti remontuojami ir restauruojami nedideli defektai bei visa sėdynė ir didelis plotas. Po tokio remonto, sėdynė atrodys vėl kaip nauja, o svarbiausia, vairuotojas sėdėdamas jausis puikiai ir komfortiškai. Jei sėdynė netinkama remontuoti, mūsų specialistai atliks sėdynės keitimo paslaugą.

Ilgametė autoserviso patirtis, profesionalūs specialistai ir aukštos kokybės technologijos leidžia visus darbus atlikti itin kokybiškai ir teikti reikiamas paslaugas vienoje vietoje. Savo automobilį patikėkite tik profesionalams, tokiu būdu būsite tikri, kad gausite aukščiausią kokybę ir garantijas. Pas mus aptarnaujamos įvairios transporto priemonės, t.y. lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai, sunkusis transportas, o teikiamų remonto paslaugų sąrašas yra labai ilgas.

Susisiekite su mumis ir suteiksime visą reikiamą informaciją, bei suremontuosime jūsų automobilį ir jo sėdynes.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti