Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių remontas po avarijos

Kad ir kaip visi rūpinamės savo automobiliais, tačiau visko numatyti neįmanoma. Tam, kad automobilis važiuotų gerai, būtina periodiškai atlikti profilaktinę apžiūrą, tačiau jei automobilis pateko į avariją, jo laukia gana sudėtingas automobilių remontas po avarijos. Kokio sudėtingumo remontas bus, priklauso nuo esamos automobilio būklės. Jei kas nors kada pateko į autoįvykį, turbūt supranta kaip tai yra nemalonu ir niekam to nelinkėtų. Tačiau netikėtos situacijos kelyje, išsiblaškymas, reakcijos trūkumas, sudėtingos eismo sąlygos arba pašaliniai trukdžiai nukreipia dėmesį kitur ir įvyksta nenumatyti įvykiai. Viskas gerai, jei visi sveiki, o nukentėjo tik transporto priemonė. Vairuotojai užpildo eismo įvykio deklaraciją ir tuomet susisiekia su draudimo bendrove. Pagal esamą transporto priemonės būklę, ekspertai įvertina ar ji yra remontuotina ir kokie pažeidimai padaryti ir tuomet automobilis keliauja į metalo laužą arba autoserviso dirbtuves.

Automobilių remontas po avarijos

Atidžiai rinkitės kam patikite savo automobilio remontą. Mūsų klientai mumis pasitiki, ypač tie, kurie neturi noro ir laiko rūpintis papildomais automobilio remonto darbais, todėl patiki juos profesionalams.

1. Pranešate apie įvykį

Tiesiog paskambinkite mums ir susitarsime dėl visų automobilio remonto darbų, jums nereikės niekuo rūpintis, o iškilus klausimams, mes patys su jumis susisieksime.

2. Nuodugnus automobilio patikrinimas

Dažnu atveju pažeidimai gali atrodyti nedideli, tačiau deformacijos, kurios galėjo atsirasti yra nematomos plika akimi, todėl automobilis turi būti nuodugniai patikrintas.

3. Kokybiškai atliktas remontas

Tam, kad jūsų automobilis būtų suremontuotas kokybiškai, remontuokite jį tik kvalifikuotame autoservise, tokiame kaip “Departus”.

4. Palinkime gero kelio

Atiduodame sutvarkytą automobilį. Važiuokite saugiai!

Automobilių remontas po avarijos reikalauja specifinių, techninių žinių

Visus darbus atliekame vienoje vietoje. Patikėkite savo transporto priemonę mums ir patys nustebsite, kad įmanoma kokybiškai per optimaliai trumpą laiką suremontuoti automobilį taip, kad jis atrodytų lyg naujas.

Darbus atliekame laiku. Pas mus atliekamas lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų ir sunkiojo transporto remontas po autoįvykių.

Atsižvelgiame į kliento poreikius. Kreipkitės ir mes jums padėsime, pasirūpinsime jūsų automobiliu iš karto po avarijos, o grąžinsime jums jį suremontuotą ir gražų.

Automobilių remontas po avarijos reikalauja specifinių, techninių žinių

Automobilių remontas po avarijos

“Departus” servise atliekamas pilnas automobilių remontas po avarijos. Mes suremontuosime ne tik kėbulą, tačiau ir važiuoklę, pakabą, stabdžių sistemą pakeisime tepalus, filtrus, suremontuosime žibintus bei atstatysime ratų geometriją su “Josam” stendu.

Kodėl verta mus rinktis

Kvalifikuotas autoservisas

Tik kvalifikuotame autoservise, turinčiame reikiamą įrangą galima atlikti kėbulo geometrijos patikrinimą ir atstatymą, naudojant profesionalias Car-O-Liner tampymo stakles. Tai užtikrins automobilio saugumą kelyje, nes esant deformacijoms, automobilis tampa nebe toks saugus, gaunamas smūgis avarijos metu pasiskirsto netolygiai.

Tinkamas paruošimas

Toliau seka kėbulo tiesinimas, ten kur įlenkimai be dažų sluoksnio pažeidimo, ten naudojamas vakuuminis tiesinimas be dažymo. Jei visgi sugadinti dažai, buvo didesni pažeidimai, tuomet atliekamas visas paruošimo dažymui procesas, kurio metu šveičiama, gruntuojama, glaistoma, kad paviršius taptų lygus ir kokybiškas. Paruošus belieka pasirinkti tinkamus dažus ir nudažyti.

Specialus procesas

Dažymas atliekamas profesionaliais, ekologiškais vandens pagrindo dažais, kuriuos naudoja automobilių gamintojai. Kad dažymas būtų kokybiškas, naudojama “Nova Verta” dažymo - džiovinimo kamera su dulkių nutraukimo sistema. Visus darbus atlikus nuosekliai ir kokybiškai, galutinis rezultatas taip pat gaunamas kokybiškas ir puikus, kuris visiškai nesiskiria nuo gamyklinio.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti

D. U. K.

1. Koks Departus autoserviso darbo laikas?

Autoservisas šiauliuose Departus dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, o tikslus darbo laikas yra 8:00 - 17:00. Vilkikų servisai Danijoje ir Vokietijoje yra pasiruošę padėti visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7).

2. Kiek laiko užtrunka remontas Departus lengvųjų ir sunkiųjų auto servise?

Kaip ir visuose darbuose, taip ir remontuojant automobilį darbų trukmė priklauso nuo problemos sudėtingumo, dydžio, todėl drąsiai skambinkite mums, papasakokite savo auto gedimo ar įvykio istoriją, kad galėtume kuo tiksliau pasakyti pilno remonto laiką.

3. Kokiu būdu galima rezervuoti transporto ar jų dalių remonto laiką?

Remonto laiką patogiausiai užsirezervuosite paskambinę mums telefonu +370 650 56071.

Mus rasite