Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Žemės ūkio transporto remontas

Žemės ūkio transportas yra sunkioji technika, kuri turi turėti daug pajėgumų ir galios, kadangi dirba labai sunkiai apkrauta. Tokia technika reikalauja labai daug dėmesio ir priežiūros, jei norima, kad puikiai dirbtų sezono metu. Didžioji dalis žemės ūkio transporto dirba sezoniškai. Prasidėjus sezonui darbas vyksta pilnu pajėgumu, dažnai visą dieną ar net naktį, nedarant pertraukų. Tokiu tempu dirbant, techninė būklė privalo būti puiki, nes atsiradus gedimui ir sustojus technikai, sustoja žemės ūkio darbai, kurie dėl sezono negali laukti ir patiriami dideli nuostoliai. Tam, kad darbai vyktų sklandžiai, žemės ūkio transporto remontas turi būti atliekamas reguliariai, o prieš prasidedant sezonui patikrintas ir įvertinta būklė bei atlikti būtinieji remonto darbai.

Jei jums reikalingas žemės ūkio transporto remontas, rinkitės atsakingai įmonę, kuri galės atlikti šias paslaugas. Geriausia, jei transporto priemonę remontuosite vienoje vietoje, tuomet bus aiški remonto istorija ir atlikti darbai. Būtinai atkreipkite dėmesį į meistrų patirtį dirbant su tokiu transportu bei darbų atlikimo laiką. “Departus” servisas atlieka žemės ūkio transporto remonto darbus greitai ir kokybiškai. Galite drąsiai patikėti savo transportą, kuris bus apžiūrėtas, įvertintas ir suremontuotas. Jei savo transportui atliksite periodines apžiūras, išvengsite galimų didesnių gedimų. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nevažiuodamas transportas taip pat genda, o tai ypač aktualu, jei naudojamas tik sezono metu. Nepalikite savo žemės ūkio transporto likimo valiai, rūpinkitės juo ir reguliariai prižiūrėkite.

Mūsų siūlomos remonto paslaugos

Labai dažna gedimo priežastis yra sulūžusi ar sugedusi detalė, “Departus” padės jums greitai ir operatyviai gauti reikiamą detalę ir ją pakeis. Mes suprantame, kad technika negali stovėti, ypač, sezono metu, todėl žemės ūkio transporto remontas atliekamas greitai ir kokybiškai. Dėl atsiradusio gedimo ar reikalingos periodinės apžiūros susisiekite(kontaktai) ir susitarsime jums patogų laiką. Servise atliekamos ne tik žemės ūkio transporto remontas, bet ir kitų rūšių transporto remontas: automobiliai, visureigiai, mikroautobusai, sunkiasvoris transportas. Visos paslaugos vienoje vietoje. Darbus atlieka kvalifikuoti meistrai, naudojama moderni ir pažangi įranga, įrengtos darbo zonos, kad gauti maksimaliai gerą rezultatą.

Kiekvienas gedimas yra svarbus, kadangi laiku nepašalinus, jis iššaukia kitus gedimus, o tai apsunkina ir prailgina remonto darbus. Būtina įvertinti, kad žemės ūkio transportas dažniausiai dirba dideliu pajėgumu, gana sunkiai, todėl net menkas gedimas greitai gali tapti dideliu gedimu. Kuo transporto priemonė tvarkingesnė, tuo stabiliau ji veikia. Jei dar tik ruošiatės įsigyti žemė ūkio transportą, būtinai įvertinkite jos techninę būklę ar pasikvieskite į pagalbą specialistus. Kuo transporto priemonė bus tvarkingesnė, tuo mažiau reikalaus išlaidų ir remonto, o jūs galėsite sėkmingai dirbti. Ir svarbiausia, reguliariai atlikite apžiūrą ir keiskite susidėvėjusias detales.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti