Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Tepalų keitimas – alyvos keitimas

Dauguma galvoja, kad vienintelis skystis, būtinas transporto priemonei judėti yra kuras, tačiau tai ne vienintelis skystis, kuris yra būtinas, kad automobilis galėtų važiuoti. Ne ką mažiau svarbus yra tepalas. Būtent tepalas užtikrina sklandų automobilio judėjimą, sutepa detales, neleidžia joms dilti, užtikrina krumpliaračių veikimą. Taigi tepalų keitimas – alyvos keitimas yra neatsiejama automobilio reguliarios priežiūros dalis.

Nesvarbu kokią transporto priemonę vairuojate, prisiminkite, kad tepalų keitimas – alyvos keitimas yra būtinas ir jo negalima atidėti ar pamiršti, jei norite, kad transporto priemonė veiktų puikiai. Seni tepalai tirštėja, tampa tamsūs, praranda savo savybes, juose kaupiasi nuosėdos, metalo drožlės, automobilį darosi sunku užvesti bei važiuodamas sunaudoja daugiau degalų. Nekeičiant tepalų laiku, blogėja mechanizmų sutepimas, įvairios nuosėdos gali pakenkti kitoms detalėms, ko pasekoje gali įvykti daug didesnis gedimas ir transporto priemonė nebevažiuos.

Automobiliuose yra net kelių rūšių tepalai, kuriuos reikia keisti atsižvelgiant į transporto priemonės gamintojo nurodymus arba patikrinus realią situaciją. Nemažai įtakos turi transporto priemonės eksploatavimo sąlygos ir kokiais keliais važinėjama.

Reguliarus tepalų keitimas – alyvos keitimas yra kelių rūšių:

Svarbu žinoti, kad keičiant tepalus, būtina kartu keisti ir filtrus:

 • Alyvos filtras keičiamas kartu su variklio alyva.
 • Oro filtras keičiamas kartu su alyvos ir alyvos filtro keitimu.
 • Kuro filtras keičiamas nuvažiavus 40.000 – 60.000 kilometrų arba kas antrą kartą keičiant automobilio alyvą.
 • Salono oro filtras keičiamas bent 1 kartą per metus.

Keičiant tepalus, visada būtina vadovautis gamintojo nurodymais ir nemaišyti skirtingų tepalų rūšių. Jei tepalus pakeisite anksčiau, automobiliui nieko blogo nenutiks, bet jei nekeisite laiku, tuomet automobilis gali sugesti. Visos transporto priemonės turi būti prižiūrimos ir reguliariai tikrinamos. Lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai, sunkiasvoris transportas – visos jos naudoja tepalus ir veikia panašiu principu. Priežiūra ir remontas skirtingi, bet kartu ir panašūs, tačiau ne visi servisai ir meistrai gali remontuoti skirtingas transporto priemones ir specializuojasi vienoje srityje. “Departus” autoservisas gali teikti visas remonto paslaugas nuo lengvųjų automobilių iki sunkiasvorio transporto, kadangi jau daug metų specializuojasi šiose srityse. Visos reikiamos paslaugos vienoje vietoje, jūsų patogumui su pažangiausia įranga ir kvalifikuotais meistrais, kurie išmano savo darbą.

Su “Departus” tepalų keitimas – alyvos keitimas greitas, patikimas ir saugus procesas bei rūpinimasis jūsų transporto priemone. Susisiekite ir susitarsime dėl vizito.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti