Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Sunkiojo transporto servisas

UAB “Departus” yra sunkiojo transporto servisas, atliekantis sunkvežimių, vilkikų, autobusų, priekabų, puspriekabių, įvairios paskirties kėbulų, spec. technikos, traktorių, mikroautobusų, furgonų ir lengvųjų automobilių, visureigių remontas po autoįvykio. Komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie puikiai išmano savo darbą ir turi ilgametės darbo patirties. Servisas įsikūręs moderniose, erdviose patalpose, dirba tik su kvalifikuota, aukštos kategorijos įranga ir orientuojasi tik į kokybišką galutinį rezultatą.

Kadangi darbų kokybei keliami aukšti reikalavimai, o geriausiam rezultatui pasiekti reikia atitinkamos įrangos bei medžiagų, todėl dirbama tik su profesionaliais „METABO“, „MASTER“ ir kitais įrankiais. Kėbulo geometrijos atstatymui naudojamos profesionalios Car-O-Liner tampymo staklės. Lyginimui naudojamas „CAR-O-LINER Bench Rack 500“ kėbulo lyginimo stendas. Reikalingos vietos kaitinimas atliekamas su indukciniu kaitinimo aparatu nenaudojant atviros ugnies. Sunkvežimių rėmo geometrijos/ratų geometrijos atstatymui naudojamas švediška JOSAM gamintojo įranga. Ratų geometrijos atstatymui naudojamas kompiuterinis „JOSAM“ stendas. Naudojami švedų gamybos pusautomačiai „ESAB“ ir „TIGA“ ir suvirinimo aparatas „ESAB“. Kabinos skardų keitimui naudojamas italų kontaktinis suvirinimo aparatas „SPOTTER 900“. Dažymui naudojamos„3M“, „NOVOL“, „DINITROL“, „U-POL“, „MIPA“ dažymo medžiagos. Dažymo procesas vyksta „NOVA VERTA“ dažymo – džiovinimo kameroje. Maksimaliai kokybei pasiekti naudojama dulkių nutraukimo sistema „FILKOR TECHNO – 330“.

Suderinus modernią įrangą, kvalifikuotus specialistus ir patirtį, “Departus” garantuoja, kad atliktų darbų kokybė bus nepriekaištinga.

Sunkusis transportas yra stambiagabaritis, gabenantis sunkius krovinius ir dažnai važiuojantis ilgais atstumais, todėl jo techninė būklė visada privalo būti labai gera. Įvertinus tokio transporto svorį, stabdymo kelią, stabilumą kelyje, suprantame, kad techninė būklė ir parametrai labai daug reiškia tiek vairuotojo, tiek aplinkinių saugumui. Prieš kiekvieną važiavimą turi būti atlikta patikra. Sunkiojo transporto servisas teikia periodines priežiūros, remonto paslaugas bei remontas po autoįvykio. Atiduodami savo sunkiasvorę transporto priemonę į patikimas rankas, būsite ramūs, kad juo bus pasirūpinta ir važiuosite techniškai tvarkinga transporto priemone. Tai ypač svarbu, kai vykstama į ilgas keliones. O jei nutiko taip, kad papuolėte į autoįvykį, “Departus” pasirūpins ir suremontuos kaip galima greičiau. Jūsų patogumui visos paslaugos teikiamos vienoje vietoje, atliekama aukščiausia darbų kokybė ir gaunamas maksimaliai geras rezultatas. Remonto darbai atliekami nuo lengvojo automobilio iki sunkiasvorio transporto.

Jei norite suremontuoti ar patikrinti savo automobilį, visureigį, mikroautobusą ar sunkiasvorį transportą, Jums reikalingas sunkiojo transporto servisas. “Departus” autoservise tai atliksime operatyviai ir maksimaliai gerai. Remonto darbams suteikiama garantija, susisiekite ir viską aptarsime.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti