Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Variklio alyvos keitimas

Alyva automobilio variklyje yra reikalinga tam, kad suteptų mechanizmus, neleistų jiems dėvėtis ir užtikrintų sklandų jų veikimą. Be alyvos automobilis nevažiuoja ir tuoj pat sugenda, o remontas gana sudėtingas ir nepigus. Taigi norint, kad automobilis jums tarnautų sklandžiai ir užtikrintai, reikia jį prižiūrėti, o priežiūra yra reguliarus apsilankymas autoservise ir patikra bei variklio alyvos keitimas.

Variklio alyvos keitimas automobilyje turi būti atliekamas reguliariai kas 10000 – 30000 kilometrų arba 1 kartą per metus, jei nuvažiuojate mažiau, tai priklauso nuo automobilio markės ir gamintojo. Kiekvienas automobilio gamintojas suteikia specifikacijas ir rekomendacijas, kuriomis reikia vadovautis. Šiuolaikiniai automobiliai turi kompiuterius, kurie patys fiksuoja nuvažiuotą atstumą, tepalo lygį ir jums apie tai praneša, taip primindami, kad laiku pakeistumėte tepalus. Tai labai svarbus pagalbininkas, kuris neleidžia užmiršti pasitikrinti ir kreiptis į autoservisą laiku. Kartais gali tekti tepalus keisti anksčiau, nors ir nepravažiavote rekomenduojamo atstumo, tai priklauso nuo važiavimo stiliaus ir ar daug važinėjate mieste ar užmiestyje. Pasenusi variklio alyva nebeatlieka visų savo funkcijų, todėl labiau dyla variklis, apsineša detalės, kaupiasi nuosėdos, o atšalus orams toks tepalas tirštėja ir apsunkina variklio darbą. Norint, kad variklis dirbtų sklandžiai, alyvos keitimasyra būtinas ir reguliarus procesas visoms transporto priemonėms, tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkiasvoriam transportui.

Savo transporto priemonę atiduokite tik į patikimas rankas ir patikimą autoservisą, kuriuo galite pasitikėti. Variklio alyvos keitimas yra svarbus veiksnys sklandžiame automobilio eksploatavime. UAB “Departus” autoservisas specializuojasi automobilių remonte po autoįvykių, todėl pakeis ne tik tepalus, bet atliks ir būtinąją apžiūrą bei remontą. Teikiamos remonto paslaugos ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir visureigiams, mikroautobusams bei sunkiajam transportui. Susisiekite ir susitarsime dėl laiko bei apžiūros.

D.U.K

Kaip išsirinkti alyvą?

Varikliui naudojama  alyva parenkama pagal gamintojo rekomendacijas. Rinkitės tik rekomenduojamą alyvą ir jokiu būdu jos nemaišykite. Jei jūs nežinote kokią alyvą rinktis, patikėkite savo automobilį servisui “Departus”, ten dirbantys meistrai parinks aukščiausios kokybės alyvą, atsižvelgdami į visas rekomendacijas ir būtent tai, ko reikia automobiliui. Automobilio variklio alyvos keitimas turi būti atliekamas kartu su alyvos filtru. Alyvos filtras skirtas išvalyti alyvą ir užkirsti kelią nešvarumams, esantiems alyvoje patekti į variklį. Filtrų keitimas taip pat yra labai svarbus veiksnys sklandžiam automobilio eksploatavimui, bei glaustai susijęs su tepalo keitimu. Laikydamiesi reguliaraus alyvos ir filtro keitimo, užtikrinsite sklandų variklio veikimą be problemų ir taip prailginsite jo eksploatavimo laiką.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti