Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Departus vilkikų remontas Belgijoje ir Vokietijoje

UAB „Departus“ klientams vilkikų remonto paslaugos gali būti suteiktos ir Belgijoje, Vokietijoje. Suprasdami, kad ne visiems gedimams galima užkirsti kelią iš anksto, siekiame pasirūpinti, kad jokia kelionė „Departus“ remontuojamam transportui nebūtų per ilga!

Mūsų siūlomi servisai

Bendradarbiaujame su kokybiškas remonto paslaugas teikiančiais servisais.

Servisas Belgijoje

UAB Departus Truck Service (Lokeren 9160, Dijkstraat 9A, Belgian)

Bendrasis tel. nr.

+370 (646) 58 877

Vadybininkas

belgija@departus.lt

Buhalterija

apskaita@departus.lt

Servisas Vokietijoje „HOF”

UAB Departus Truck Service (Alte Helmbrechtser str. 105 – 95030 HOF, Germany)

Bendrasis tel. nr.

+370 (646) 58 877

Vadybininkas

oskaras@departus.lt

Buhalterija

apskaita@departus.lt

Partneriai UAB „DELT Truck Service”

Von-Hofmann str. 29 – 44579 Castrop-Rauxel, Germany

Bendrasis tel. nr.

+370 (670) 99 122

El. paštas

delt@delt.pro

Atliekame šiuos ir kitus darbus

UAB „Departus“ vilkikų servisas atlieka įvairius darbus – nuo periodinės apžiūros iki remonto po autoįvykių. Automobilių ir jų detalių dažymas, žibintų remontas, tepalų ir filtrų keitimas, pakabos remontas, stiklų keitimas, kėbulo tiesinimas – tik maža dalis to, ką galime atlikti. Aukštos kvalifikacijos patyrę specialistai greitai identifikuoja gedimus. Dirbdami su kokybiška įranga juos sutvarko ir užtikrina, kad transporto priemonė vėl būtų saugi eksploatacijai.

Automobilių dažymas

Norintys pakeisti, atnaujinti vilkiko spalvą ar siekiantys tinkamai sutvarkyti transporto priemonę po eismo įvykio, gali kreiptis į „Departus“. Mūsų servise dažymo paslaugos atliekamos lengviesiems automobiliams, visureigiams, autobusiukams, mikroautobusams ir sunkiajam transportui. Dažymas atliekamas laikantis iš anksto numatytos tvarkos: pirmiausia detalės paruošiamos (nuvalomi senų dažų likučiai, glaistomi nelygumai, glaisto paviršius šlifuojamas, paruoštas paviršius nugruntuojamas), dažomas rėmas, durelės, sparnai, bamperiai ir kitos detalės. Plastmasinėms detalėms naudojami specialūs dažai ir paruošiamosios medžiagos. Dažant gali būti parenkami tokie patys dažai, kokius naudoja ir automobilių gamintojai. Dėmesingai parenkamas tinkamiausias spalvos kodas ir preciziškai atliekamas darbas.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti