Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Plastmasinių detalių remontas

Automobilio apdailoje naudojama daugybė plastmasinių detalių. Deja plastikas nėra toks tvirtas kaip metalas, todėl bet kokio stipresnio smūgio metu dažnai pažeidžiamas skyla arba netgi lūžta. Tačiau neskubėkite tokių detalių keisti naujomis, šiuolaikinės technologijos leidžia suremontuoti ir atnaujinti tokias detales. Plastmasinių detalių remontas tapo paprastas ir greitas būdas suremontuoti suskilusias ar sulūžusias plastmasines dalis. Daugeliu atvejų galima nesunkiai pagaminti trūkstamas detales, įvairius tvirtinimus ir laikiklius. Tai puikus šiuolaikinis metodas, palengvinantis visą transporto priemonių priežiūrą, remontą ir plastmasinių detalių gamybą, o svarbiausia – tai greitas būdas pašalinti problemą.

Šiuolaikinės technologijos labai greitai tobulėja, todėl reikia prisitaikyti ir tobulėti kartu. Visa tai padeda greičiau ir kokybiškai atlikti tokį darbą, kuris anksčiau reikalavo daugiau laiko ir sąnaudų. Anksčiau plastikinių detalių remontas užtrukdavo ilgiau ir nebuvo toks tvirtas bei galėdavai įžiūrėti remonto žymes. Patobulėjus technologijoms, per tą patį laiką galima atlikti net kelis kartus daugiau tokio pat pobūdžio remonto darbų, tai reiškia, kad darbai atliekami greitai, kokybiškai ir mažesne kaina. Tai sutaupo dideles sumas pinigų, ypač, kai reikia keisti skilusį bamperį ar buferį nauju. Remonto kaina yra gerokai mažesnė nei naujos detalės užsakymas.

Plastikinių detalių remontas yra aktualus visoms transporto priemonėms, todėl ir remontuojami lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai, sunkiasvoris transportas. Šis remontas apima buferio remontą, bamperio remontą, žibintus, variklio apsaugą, dangtį, apdailos juostos, posparniai, veidrodėliai, ventiliatoriai, oro filtro korpusas, grotelės, įvairios vidaus detalės.

UAB “Departus”  teikia visas reikiamas remonto paslaugas vienoje vietoje. Po autoįvykio plastikinės detalės dažniausiai būna apgadintos ar netgi sugadintos, tačiau leiskite specialistams jas įvertinti ir nustatyti ar verta jas remontuoti ar reikia ieškoti naujų. Remonto paslaugos sumažins kaštus ir pagreitins procesą, nes užsakius naujų detalių dažniausiai jų reikia laukti tam tikrą laiką. Jei automobilis yra nebe naujas, tuomet sulūžusios detalės keitimas nauja detale atrodys per brangus, nes kaina bus neadekvati automobilio kainai. Tuomet geriausias sprendimas – plastikinių detalių remontas. Patikėkite šį darbą kvalifikuotiems specialistams, kad turėtumėte puikų galutinį variantą už adekvačią kainą.

Visos plastikinės detalės turi įtakos automobilio estetinei išvaizdai, todėl jei jūsų nedžiugina įskilimai, ištrupėjimai, suraižymai, nelygumai, drąsiai kreipkitės ir mes jums įrodysime, kad neįmanoma tampa įmanoma. Jūsų senas buferis, bamperis ar kita plastikinė detalė gali vėl atrodyti puikiai, beveik kaip nauja. Jei abejojate dėl remonto galimybės, nes pametėte kokią nors detalę, būkite ramūs, nes ją galima pagaminti. Pas mus naudojamos tik kokybiškos priemonės, dirba kvalifikuoti ir savo darbą išmanantys meistrai.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti