Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių žibintų remontas

Automobilių žibintai – ypatingai svarbi detalė, kuri turi užtikrinti puikų matomumą kelyje vairuotojui, ypač, tamsiu paros metu. Lygiai taip pat žibintai padeda kitiems vairuotojams pastebėti jus, kitą transporto priemonę. Realiai be veikiančių žibintų automobilis negali važiuoti, nors techniškai yra tvarkingas, nes tai gali sukelti nelaimes kelyje. Todėl kaip ir visas automobilis, žibintai taip pat reikalauja tam tikros priežiūros, ir, jei reikia, būtinas automobilių žibintų remontas, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas kelyje.

Visose transporto priemonėse, t.y. lengvuosiuose automobiliuose, visureigiuose, mikroautobusuose ir sunkiajame transporte yra kelių rūšių žibintai, kurie turi savo paskirtį, todėl visi yra svarbūs ir reikalingi. Trumpos šviesos, ilgos šviesos, gabaritiniai žibintai, priešrūkiniai žibintai, visi yra reikalingi ir jų būklė turi būti puiki, kad atitiktų techninės apžiūros reikalavimus.

Kai yra tam tikrų gedimų, atliekamas žibintų remontas, kuris apima tokias paslaugas:

 • Žibintų poliravimas, sugrąžinant pradinį skaidrumą.
 • Žibintų lempučių pakeitimas, sumontavimas.
 • Šviesos spindulio reguliavimas.

Automobilių žibintų remontas ir priežiūra apima daug punktų, bet tikslas yra geras apšvietimas, matomumas ir saugumas kelyje. Europos Sąjungoje techniniai žibintų reglamento reikalavimai yra griežti, visi žibintai turi atitikti aukščio, šviesos srauto stiprumo, spalvos ir šviesos srauto kampo reikalavimus, kitu atveju jiems yra panaikinama techninė apžiūra.

Jeigu pastebėjote, kad žibintai rasoja, vadinasi į jų vidų patenka drėgmė. Labai svarbu nustatyti priežastį, dėl ko taip atsitinka. Kuo greičiau priežastis bus pašalinta, tuo mažiau bus pažeistas žibintas. Žibintų rasojimą kartais įtakoja oras, kartais klientai patys keičiasi lemputę ir neteisingai uždaro galinį dangtelį arba dangtelis yra su įtrūkimais, o gal jo iš viso nėra, todėl drėgmė papuola į žibinto vidų. Tokiu atveju būtina teisingai uždaryti arba pakeisti trūkusį dangtelį nauju dangteliu. Esant stiklo įtrūkimams – būtina apsilankyti automobilių servise, kur atliekamas automobilių žibintų remontas.

Jeigu žibintai tapo nebeskaidrūs, atrodo gelsvi, purvini ir sulaiko dalį šviesos, vadinasi juos būtina atnaujinti, tai yra poliruoti. Jokiu būdu nesiimkite šios užduoties patys, kadangi netinkamai atliekant žibintų poliravimą, jie gali būti dar labiau pažeidžiami ir sugadinti. Poliruojant žibintai yra atnaujinami, vėl  tampa skaidrūs, puikiai praleidžia šviesos srautą, pašalinami smulkūs įbrėžimai ir defektai. Automobilis atrodo estetiškai  gražiau, o žibintai šviečia geriau.

Jeigu jums reikalingas automobilių žibintų remontas, UAB “Departus” šį darbą atliks nepriekaištingai ir greitai. Atliekame visus automobilių, visureigių, mikroautobusų ir sunkiasvorio transporto remonto darbus. Visada laukiame Jūsų ir esame pasiruošę padėti. Susisiekite.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti