Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Pavarų dėžės tepalų keitimas

Dauguma puikiai žino, kad tepalas yra neatsiejama sklandaus automobilio veikimo dalis. Būtent tepalas sutepa krumpliaračius, kad jie veiktų puikiai ir nediltų. Tačiau verta priminti, kad tepalas turi būti keičiamas ne tik variklyje. Automobilio pavarų dėžėje taip pat yra naudojamas tepalas, todėl pavarų dėžės tepalų keitimas ir ypač automatinės dėžės tepalų keitimas yra būtinas ir labai svarbus, norint, kad pavarų dėžė veiktų puikiai.

Mechaninės pavarų dėžės tepalų keitimas

Mechaninės ir automatinės pavarų dėžės priežiūra yra skirtinga. Mechaninėje pavarų dėžėje tepalas yra keičiamas gana retai. Jei pajuntama, kad pavaros jungiasi sunkiai, atsiranda pašaliniai garsai, remontuojama transmisija arba pastebimas tepalo trūkumas, tuomet atliekamas pavarų dėžės tepalų keitimas. Tepalą pavarų dėžėje rekomenduojama pakeisti nauju, kadangi senas tepalas praranda savo gerąsias savybes, nebesutepa detalių, jame ima kauptis metalo drožlės, nuosėdos, o atšalus orams ima tirštėti ir iškyla tik laiko klausimas, kada tokia pavarų dėžė suges ir pavaros nebesijungs.

Automatinės dėžės tepalų keitimas

Automatinių dėžių priežiūra yra sudėtingesnė. Automatinės dėžės tepalų keitimas yra toks pat svarbus kaip ir variklio alyvos keitimas. Jis turi būti atliekamas reguliariai, nuvažiavus ne daugiau kaip 60 000 kilometrų. Kadangi pavarų dėžės tepale kaupiasi įvairios nuosėdos, metalo drožlės, todėl rekomenduojama tepalą ne papildyti, o pakeisti ir taip išvalyti susidariusius nešvarumus. Pakeitus tepalus, pavarų dėžė ima dirbti švelniau, pastebimos netgi mažesnės kuro sąnaudos.

Jei nežinote ar jau laikas keisti pavarų dėžės tepalus, rekomenduojame apsilankyti “Departus” autoservise, kuriame kvalifikuoti specialistai įvertins ir pasakys kokia yra situacija. Iš esamo tepalo būklės, kvapo, spalvos galima nustatyti ar tepalas jau senas ir ar būtina jį keisti. Pavarų dėžės tepalų keitimas, automatinės dėžės tepalų keitimas yra sudėtingas procesas, todėl šį darbą patikėkite tik patikimiems meistrams. Keičiant tepalą, būtina atsižvelgti į gamintojo nurodymus ir naudoti tik tokį tepalą, kokį gamintojas rekomenduoja. Tepalų keitimo metu galima pastebėti ir kai kuriuos jau atsiradusius pavarų dėžės gedimus, juos pašalinti ir išvengti sudėtingo ir brangaus pavarų dėžės remonto. Bet kokiu atveju prižiūrėti pavarų dėžę būtina, ypač, jei ji yra automatinė. Reguliarus pavarų dėžės tepalų keitimas leis važiuoti sklandžiai, lengvai perjungti pavaras ir taupys kuro sąnaudas.

Visa kas susiję su automobiliais ir jų remontu, daugelio gedimų galima išvengti reguliariai lankantis autoservise ir atliekant būtinąją patikrą. Bet koks nedidelis gedimas pastebėtas laiku padeda išvengti daug didesnių gedimų ateityje, kurie kainuoja brangiai. Jei jūs vairuojate lengvąjį automobilį, visureigį, mikroautobusą ar sunkiasvorį transportą, “Departus” autoservisas atliks ne tik pavarų dėžės tepalų keitimą, bet ir kitas reikalingas automobilio remonto paslaugas. Susisiekite ir susitarsime dėl apžiūros.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti