Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Freono pildymas

Freonas yra būtinas sklandžiam kondicionieriaus veikimui. Deja jis pats savaime nesigamina, todėl kaip ir visus įrenginius, jį būtina prižiūrėti ir laiku papildyti. Freono pildymas turi būti atliktas specialia, profesionalia įranga, kurią turi specializuotos autotransporto įmonės, todėl nepildykite freono bet kur, o atvykite į “Departus” autoservisą.

Čia atliekamas visų transporto priemonių freono pildymas. Jei jūsų kondicionierius ar auto šaldytuvas prastai veikia, užsukite pas mus, nes čia dirba kvalifikuoti specialistai su modernia ir specializuota įranga, todėl darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Pirmiausiai, presuotu azotu atliekame patikrinimą ar sistema yra sandari. Jei nustatomi pažeidimai, juos suremontuojame, t.y. užsandarinamos nutekėjimo vietos bei kiti esami kondicionavimo sistemos gedimai, nes kitu atveju, užpildytas freonas greitai išgaruos. Vakuumo pagalba iš sistemos išsiurbiamas senas freonas bei tepalas, po to jis užpildomas kokybišku nauju freonu bei tepalu. Visi darbai atliekami, atsižvelgiant į esamos transporto priemonės kondicionavimo sistemos reikalavimus. Mūsų servise naudojama moderni ir profesionali įranga, kurios dėka visi darbai atliekami labai tiksliai, be nukrypimų ir parenkamas tikslus reikiamas freono kiekis.

Freoną pildyti būtina bent kartą per metus, kadangi senas freonas kaupia drėgmę ir nebėra toks efektyvus. Jei pastebėjote, kad kondicionavimo sistema veikia nebe taip sklandžiai, nieko nelaukite ir atvykite į apžiūrą. Gali būti, kad tiesiog sistemą reikia papildyti freonu. Kai freonas baigiasi, deja kondicionierius nevėsina. Jei tai salono sistema ir ne vasaros laikas, galima to ir nepastebėti, tačiau karštą vasaros dieną be kondicionieriaus važiuoti transporto priemone yra sudėtinga, nes temperatūra pakyla iki tokio karščio, kad sėdėti, susikaupti ir gerai jaustis tampa neįmanoma. Jei freonas baigiasi auto šaldytuve, tuomet jis nebevėsina ir iškyla reali grėsmė kroviniui. Freono pildymas yra gana greita procedūra, tačiau atlikti ją reikia specializuotose vietose, kadangi be specialios vakuuminės įrangos ir reikiamų žinių to padaryti negalima. Tad neatidėliokite patikros ir pasiruoškite sezonui iš anksto.

Važiuokite saugiai ir komfortiškai, neleiskite aplinkos dirgikliams ir išoriniams veiksniams jums trukdyti. O jei susidūrėte su kondicionieriaus ar auto šaldytuvo gedimu, mes jį jums suremontuosime. Kai sistema bus suremontuota, bus atliktas freono pildymas. Jūsų patogumui teikiame lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų ir sunkiojo transporto remonto paslaugas po autoįvykio. Būtent mūsų servise gausite visas reikiamas paslaugas vienoje vietoje. Dirbame jūsų patogumui, nes mums rūpi, kad kelyje važinėtų tik techniškai tvarkingos transporto priemonės. Laukiame jūsų, paskambinkite ir susitarsime dėl apžiūros.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti