Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilio geometrijos atstatymas

Automobilio geometrijos atstatymas yra ypatingai svarbus faktorius, jei norite turėti saugų automobilį. Automobiliui patekus į avariją, gali atsirasti geometrijos pažeidimai, kurie dažnai būna nematomi plika akimi. Smūgio metu pažeidžiamos atraminės dalys, nes jos sugeria smūgio jėgą, taip apsaugodamos vairuotoją ir keleivius nuo dar didesnio susidūrimo. Kad atraminės dalys veiktų pagal paskirtį, būtina užtikrinti taisyklingą, originalią kėbulo geometriją.

Taisyklingas geometrinis kėbulas yra saugumo garantas. Smūgio metu deformuojasi atraminės dalys, kurios atsakingos už keleivių saugumą. Norint remontuoti automobilį po autoįvykio, būtina nuodugniai jį ištirti ir nustatyti ar yra ir kokio lygio deformacija. Esant pažeistai automobilio geometrijai, ją būtina atstatyti. Tam reikalinga speciali įranga – profesionalios Car-O-Liner tampymo staklės. Jei automobilis bus suremontuotas tik vizualiai ir nebus atliktas automobilio geometrijos atstatymas, jis gali tapti pavojingu eksploatuoti. To priežastis yra deformuotos atraminės dalys, kurios praranda savo savybes sugerti smūgį ir apsaugoti keleivius. Prasto remonto pasekmė – nepatikimi, nesaugūs, lūžę automobiliai avarijos metu.

Prieš perkant automobilį, rekomenduojama  jį patikrinti servise, kad žinotumėte visą automobilio istoriją ir esamą būklę. Dažnai pasitaikanti problema – nesaugaus automobilio įsigijimas. Su specialia įranga bus galima įvertinti koks yra automobilio tikrasis stovis ir ar automobilis buvo turėjęs autoįvykių. Patikra vykdoma tikrinant automobilio nustatytus taškus tarp pagrindinių automobilio konstrukcijos taškų. Gauti rezultatai lyginami su nurodytais gamintojo reikalavimais ir vertinama reali situacija. Šio matavimo metu paaiškėja akimi nematomi defektai. Tai pats geriausias būdas patikrinti automobilį, nei nusipirkus vėliau remontuoti arba važinėti nesaugiai.

Rūpinkitės savo saugumu, o automobilį patikėkite tik rimtiems meistrams, kurie tikrai išmano savo darbą. Neturint reikiamos įrangos ir įgūdžių, nebus patikrintas ir atliktas automobilio geometrijos atstatymas, kuris yra pagrindinis faktorius, vertinant automobilio saugumą. Itin svarbu dirbti kartu su besikeičiančiomis ir tobulėjančiomis technologijomis, nes jos nuolat keičiasi. Vienas iš pagrindinių skirtumų yra tai, kad dabar automobiliai lyginami ir virinami šaltuoju būdu ir kiekvienas kvalifikuotas specialistas tai turi žinoti bei taikyti. UAB “Departus” autoservisas nuolat atnaujina savo žinias, įrangą ir investuoja į tobulėjimą. Tai itin svarbu, norint teikti aukštos kokybės ir kvalifikuotas paslaugas. Automobilis nuodugniai patikrinamas, kadangi bet koks kėbulo pažeidimas gali turėti neigiamos įtakos kitoms dalims bei svarbiausia – saugumui. Autoservise kėbulo geometrijos atstatymas atliekamas naudojant profesionalias Car-O-Liner tampymo stakles. Servisas specializuojasi automobilių remontas po autoįvykio, todėl visas reikiamas paslaugas rasite vienoje vietoje. Susisiekite.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti