Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių priekinių žibintų remontas

Automobilių priekiniai žibintai skirti apšviesti kelią, būti pastebėtiems patiems, bei pamatyti kitus eismo dalyvius. Norint užtikrinti eismo saugumą, pirmiausia, transporto priemonė, kuria naudojamasi turi būti tvarkinga. Europos Sąjungoje techniniai žibintų reglamento reikalavimai yra gana griežti, visi žibintai turi atitikti aukščio, šviesos srauto stiprumo, spalvos ir šviesos srauto kampo reikalavimus, kitu atveju jiems yra panaikinama techninė apžiūra ir reikalingas automobilių priekinių žibintų remontas.

Priekiniai žibintai privalo būti tvarkingi tiek lengvuosiuose automobiliuose, visureigiuose, mikroautobusuose, sunkiasvoriame transporte bei kitų transporto priemonių, kurios yra eismo dalyviai. UAB “Departus” servisas pasirūpins jūsų transporto priemonės priekiniais žibintais, jei jiems reikia remonto.

Kai yra tam tikrų gedimų, atliekamas automobilių priekinių žibintų remontas, kuris apima tokias paslaugas:

 • Žibintų lempučių pakeitimas, sumontavimas.
 • Žibintų poliravimas, sugrąžinant pradinį skaidrumą.
 • Šviesos spindulio reguliavimas.

Prastas apšvietimas mažina matomumą ir vairuotojas mato tik 10% to, ką galėtų matyti esant tinkamam apšvietimui. Tai ypač svarbu, kad būtų galima laiku pastebėti esančias kliūtis kelyje ir išvengti nelaimių. Automobilių priekinių žibintų remontas turi būti patikėtas atlikti kvalifikuotiems specialistams. Patiems remontuoti nerekomenduojame, nes nežinant kaip tiksliai tą daryti, galima dar labiau pabloginti situaciją. Valyti ir plauti žibintų stiklus galima tik su specialiomis valymo priemonėmis, skirtomis automobiliui. Nauji automobilių žibintai šviečia puikiai, nes būna padengti specialia danga, kuri saugo žibintus nuo mechaninių pažeidimų ir UV spindulių. Tačiau veikiant aplinkos poveikiui, purvui, druskoms, saulei, sauganti danga susidėvi ir žibintai pageltonuoja, atrodo lyg purvini ir neskaidrūs, atsiranda mikroįtrūkimai. Tokių žibintų neskubėkite keisti, juos galima poliruoti, taip išsaugant bei sutaupant pinigų. Poliravimo metu žibintai yra nuriebalinami, nuvalomi visi nešvarumai ir šlifuojama. Galutiniame rezultate žibintai vėl tampa skaidrūs, puikiai praleidžia šviesą, o automobilis atrodo estetiškai gražiau, atnaujintas. Po žibintų remonto arba patiems pakeitus automobilio lemputę, dažnai pastebima, kad šviesa krenta per aukštai arba per žemai. To priežastis – neteisingai nukreiptas šviesos spindulys, kurį reikia sureguliuoti. Reguliuoti galima ir patiems, tačiau tikslų reguliavimą galima atlikti tik su šviesų reguliavimo prietaisu.

Jei tik patebite, kad važiavimas tamsiu paros metu kelia įtampą dėl prasto apšvietimo, susisiekite ir mes jums padėsime. UAB “Departus” autoservise atliekamas automobilių priekinių žibintų remontas, visureigių, mikroautobusų, sunkiasvorio transporto priekinių žibintų remontas bei kiti automobilio remonto darbai.

D.U.K

Kada reikalingas automobilių priekinių žibintų remontas?

 • Jei pastebėjote, kad jūsų žibintai rasoja iš vidaus, vadinasi jie yra pažeisti. Būtina nustatyti bei pašalinti šią priežastį, nes į vidų patenka drėgmė. Kartais rasojimas būna susijęs ne su stiklu, o su blogai uždėtu dangteliu, jo įtrūkimu arba galbūt dangtelio visai nėra.
 • Jei automobilio žibintai prastai šviečia, tapo neskaidrūs, atrodo gelsvi ir purvini, juos būtina poliruoti ir taip sugrąžinti skaidrumą.
 • Jei matote, kad šviesa netinkamai apšviečia kelią, kelkraštį arba yra akinamos priešais atvažiuojančios mašinos, tuomet yra neteisingai nukreiptas šviesos spindulys, kurį reikia sureguliuoti.
 • Kai žibintas yra daug skilęs ar sudužęs, jį būtina pakeisti nauju.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti