Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Auto elektrikas

Automobilių servise Departus pasirūpinama, kad transporto priemonė būtų tvarkinga ir saugi. Tad pastebėjus, kad reikia kompiuterinės diagnostikos, norint užtikrinti transporto priemonės įvairiapusę apsaugą, pasigedus parkavimo ar vaizdo stebėjimo sistemos, rekomenduojama kreiptis į autoelektrikų komandą, kuri greitai nustatys poreikius ir išspręs problemas.

Departus automobilių servise teikiamos šios autoelektrikų paslaugos:

Kompiuterinė diagnostika su profesionalia įranga

Autoservise yra teikiamos profesionalios kompiuterinės diagnostikos paslaugos. Tai  yra būtina norint nustatyti, ar automobilis tvarkingas. Autoelektrikai nespėlioja apie galimus gedimus, o tiksliai nurodo problemas – naudojama speciali kompiuterinė programa leidžia greitai susidaryti aiškų situacijos vaizdą. Prijungiant diagnostikai reikalingą įrangą prie elektroninių valdymo blokų, yra matoma, kaip veikia elektroninė valdymo sistema. Nustačius gedimo vietą, ieškoma priežasčių, lėmusių jo atsiradimą. Pašalinus priežastis ir padarinius, automobiliui dar sykį atliekama kompiuterinė diagnostika.

Saugos sistemų diagnozavimas bei remontas

Automobilio saugos sistema padeda užtikrinti didesnį transporto priemonės saugumą. Yra diegiamos skirtingos saugos sistemos – elektroninio stabilumo, slydimo kontrolės ar stabdžių atblokavimo. Elektroninė stabilumo sistema padeda stabilizuoti automobilį. Tai svarbu stabdant ar atlikus netikėtą posūkį. Įdiegus slydimo kontrolės sistemą galima sumažinti ratų prasisukimą esant slidžiai kelio dangai. Stabdžių atblokavimo sistema reikšminga stabdymo metu – tinkamai veikdama ji neleidžia ratams užsiblokuoti, kai yra stabdoma. Taip net staigiai stabdant automobilis gali išlikti stabilus. Visos šios sistemos yra reikalingos, siekiant naudotis saugia transporto priemone. Tad kviečiame pasinaudoti autoelektriko paslaugomis ir sistemas patikrinti arba, esant reikalui, remontuoti.

Apsaugos sistemų instaliavimas / šalinimas / remontas

Saugiam ir tvarkingam automobiliui yra būtina apsaugos sistema. Atsižvelgiant į automobilio vertę, vagysčių dažnį, modelį, gamybos metus ir komplektaciją, rekomenduojama pasirinkti pritaikytą automobilio apsaugos sistemą. Autoservise Departus  autoelektrikai gali sumontuoti I, II, III, VI lygio apsaugos sistemas.

Elektros instaliacijos ir el. mazgų remontas

Automobiliui gali būti reikalingas elektros instaliacijos arba el. mazgų remontas. Kiekvienam vairuotojui svarbu išlikti budriam ir susirūpinti, kai įsijungia įspėjamoji variklio gedimų lemputė arba aiškiai suprantama, kad sistema tinkamai neveikia. Naudojant pažangią diagnostinę įrangą, greitai nustatomas gedimas.

Vaizdo registratorių montavimas

Norint išvengti nereikalingų ginčų eismo įvykių metu, naudinga turėti vaizdo registratorių. Jis fiksuoja vaizdą, esantį prieš ir už automobilio. Taip važiuoti galite dar ramiau. Automobilių elektroniką diegiantys ir tvarkantys specialistai vaizdo registratorius sumontuoja greitai bei paaiškina įrangos veikimo principą.

Akumuliatoriaus iškrovos diagnozavimas bei remontas

Profesionalūs autoelektrikai greitai patikrina, ar automobilio akumuliatorius dar yra tinkamas naudoti, kokia yra krovimo įtampa ir srovės nuotėkis, taip pat įvertinama, ar generatorius tinkamai krauna akumuliatorių. Jei naudojamas akumuliatorius veikia tik iš dalies tinkamai, autoelektrikai įvertina, ar dar verta jį remontuoti. Jei ne, suteikiama profesionali konsultacija renkantis naują.

Galinių vaizdo kamerų instaliavimas

Parkuojant automobilį ne visada pakanka žiūrėti pro veidrodėlius. Be to, parkavimas gali tapti kur kas paprastesnis, jei yra įmontuotos galinės vaizdo kameros. Naudojantis jomis, lengva pamatyti, kiek galima važiuoti. Departus servise dirbantys autoelektrikai montuoja originalias ir pritaikomas galinio, šoninio ir priekinio vaizdo kameras, kurios suteikia galimybę vairuojant jaustis saugiau.

Parkavimo sistemų montavimas

Autoelektrikai gali pasirūpinti ir parkavimo sistemų montavimu. Jos yra ypač naudingos, norintiems saugiai ir tiksliai parkuoti transporto priemonę. Montuojamą sistemą sudaro keturi išorėje montuojami davikliai, kurie leidžia vairuotojui žinoti, kaip arti kliūties jis yra. Departus autoservise parkavimo sistemų montavimas atliekamas itin greitai ir profesionaliai.

Laisvų rankų įrangos diegimas

Autoelektrikai teikia ir laisvų rankų įrangos diegimo paslaugą. Ji reikšminga, jei vairuodami sulaukiate daug skambučių. Autoservise dirbantys specialistai pasirūpina, kad pokalbiai važiuojant būtų aiškūs, be šoninio triukšmo ir trikdžių. Sistemos parenkamos pagal individualius pageidavimus ir greitai sumontuojamos.

Puikus kainos ir kokybės santykis!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti