Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių detalių dažymas

Automobilių ir automobilių detalių dažymas skirtas norintiems atkurti automobilio buvusią spalvą arba sužibėti naujomis spalvomis. Dažniausiai automobilių detalės yra atnaujinamos arba keičiamos po autoįvykių. UAB “Departus” autoservisas specializuojasi būtent automobilių remonte po autoįvykių, todėl dažymas yra neatsiejama to dalis. Savo paslaugas teikiame ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir visureigiams, autobusiukams, mikroautobusams.  Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas ir  kur  kreiptis rasite kontaktuose.

Automobilių detalių dažymo seka

 • Automobilio, visureigio ar mikroautobuso dažymas yra atliekamas tam tikru eiliškumu: dažomas automobilio rėmas, durelės, sparnai, veidrodėliai, bamperiai, variklio ir bagažinės dangčiai, spoileriai ir kitos detalės.
 • Plastmasinėms detalėms naudojamos specialios, būtent plastmasei skirtos medžiagos. Plastmasines detales dažome struktūriniais dažais, kurie imituoja plastmasę.
 • Metalinėms detalėms taikoma tokia pati tvarka kaip ir automobilio dažyme, naudojami vandens pagrindo dažai, kuriuos naudoja automobilių gamintojai. Atliekamas aliuminio detalių remontas / virinimas. Pasiruošti dažymui reikia pagal visus paruošimo dažymui etapus: senų dažų pašalinimas, glaistymas, šlifavimas, gruntavimas, dažymas, lakavimas, džiovinimas, poliravimas bei nudažyto paviršiaus apdaila. Visi darbai turi būti atlikti itin kruopščiai, nes nuo to priklausys galutinis rezultatas. Jei kažkuris etapas bus atliktas netinkamai, jį reikės pakartoti, nes detalė atrodys nekokybiškai ir negražiai.
 • Spalvos parinkimas. Kiekviena spalva turi labai daug atspalvių, todėl svarbu parinkti tinkamą spalvą, ypač, kai dažomos tik detalės ir jų spalva turi būti tokia pati kaip viso automobilio. Įprastai transporto priemonės turi nurodytus spalvų kodus, bet pasitaiko atvejų, kai kodą tenka nustatyti patiems specialistams. Galite būti ramūs, kad jie tai padarys tiksliai ir teisingai. Kartais kai kurias automobilių detales klientai specialiai nori nudažyti kita spalva, kad suteiktų išskirtinumo ir atrodytų žaismingiau, kitaip nei visi automobiliai.
 • Kad galutinis dažymo rezultatas būtų puikus, dažymas atliekamas profesionalia įranga. Naudojamos tik aukščiausios kokybės tarpusavyje derančios sertifikuotos medžiagos. Darbus atlieka atsakingi, kvalifikuoti specialistai, kurie puikiai išmano šią darbo specifiką. Dažant vandens pagrindo dažais, dažymas atliekamas dažymo kameroje.

Savo automobilį ir jo detales patikėkite tik kvalifikuotiems, patyrusiems specialistams. Jei darbai atlikti netinkamai, bus matomi dažo nelygumai, vėliau gali pasirodyti rūdys, atšokti dažai bei išryškėti kiti defektai. Taigi būtina laikytis visų automobilio detalių paruošimo etapo bei dažymo taisyklių.

Automobilių detalių dažymas yra vienas iš tų darbų, kaip ir automobilių dažymas, kurio nepagreitinsi, jei nori, kad darbai būtų atlikti kokybiškai. Visas procesas susideda iš tam tikrų etapų, kurie visi svarbūs. Jei norite atnaujinti ar suremontuoti savo transporto priemonę, kreipkitės į mus ir mes Jums būtinai padėsime, rasime geriausią variantą. “Departus” autoservisas suremontuos ir atnaujins jūsų automobilį, visureigį ar mikroautobusą. Visos paslaugos vienoje vietoje, jūsų patogumui.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti