Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių stiklų remontas

Automobilių stiklų remontas ar keitimas reikalingas ne tik po autoįvykių. Kartais nutinka įvairių ir netikėtų situacijų, kai pavyzdžiui, važiuojat lygia gatve, iš priešais važiuojančio automobilio ratų gali iššokti akmenukas ir atsitrenkti į priekinį automobilio stiklą. Nuo greičio ir smūgio stiklas skyla ir susidaro stiklo įdauža. Stiklo įdauža gali būti įvairaus dydžio ir formos, bet faktas, kad stiklas jau yra pažeistas. Taip gali nutikti lengvajam automobiliui, visureigiui, mikroautobusui ar sunkiajam transportui, todėl reikalinga stiklo remonto arba keitimo paslauga.

Stiklo įdaužos remontas

Esant stiklo įdaužai, rekomenduojame apsilankyti pas specialistus ir įdaužą kaip galima greičiau apžiūrėti ir suremontuoti. Ilgai važinėjant su neremontuota stiklo įdauža gana pavojinga. Nors ir nesimato, bet stiklo įdauža turi smulkius įtrūkimus, kurie nuo vibracijos, įvairaus temperatūrų skirtumo ar kitų veiksnių, gali plėstis, didėti ir pasidaryti didelis stiklo skilimas. Skilęs stiklas yra neremontuojamas. Žiūrint iš finansinės pusės, stiklo įdaužos remontas kainuoja gerokai mažiau ir atliekamas daug greičiau, todėl remontuoti tikrai verta. Jei stiklo įdauža yra maža, po remonto jos gali ir nebesimatyti, stiklas atrodys puikiai ir vėl bus tvirtas. Skilęs stiklas yra pavojingas keleivių saugumui, nes autoįvykio atveju, jis yra praradęs tvirtumą. Jei pastebėjus įdaužą negalite vykti į autoservisą, rekomenduojama stiklo įdaužą laikinai užklijuoti lipduku ar lipnia juosta. Tokiu būdu įdauža apsaugoma nuo dulkių ir nešvarumų, kadangi įsisenėjusią įdaužą sunkiau remontuoti.

Apibendrinant, remontuoti stiklą visada verta, kadangi kaina yra daug mažesnė nei naujo stiklo keitimas. Stiklo įdaužos remontas atliekamas greitai, kas taupo jūsų laiką.

“Departus” autoserviso specializacija – transporto remontas po autoįvykių ir teikia visas paslaugas vienoje vietoje. Todėl jei reikia suremontuoti arba pakeisti stiklą lengvajam automobiliui, visureigiui, mikroautobusui ar sunkiajam transportui,  būsite garantuoti, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir patikimai. Mūsų autoservise naudojamos naujausios technologijos, o darbus atlieka patyrę specialistai.

D.U.K

Kaip atskirti ar stiklo įdauža remontuojama?

Stiklo įdauža gali būti remontuojama arba neremontuojama.

 • Jei stiklo įdauža yra iki 2,5 cm skersmens, ją galima suremontuoti, jei didesnė, tuomet reikia keisti stiklą.
 • Jei įdauža yra arti krašto arba vairuotojo regėjimo lauke, ji taip pat nebus remontuojama.
 • Sunkiausiai remontuojama yra žvaigždutės formos įdauža, kuri turi daug spindulių. Toks remontas reikalauja daugiau laiko ir sąnaudų.
 • Apvalios formos įdaužą suremontuoti yra lengviausia, ypač, jei ji nedidelė. Po tokio remonto įdaužos beveik nesimatys ir stiklas bus puikios būklės.

Bet kokiu atveju, jei stiklo įdauža bus neremontuojama, visada galima pakeisti patį stiklą. Svarbu pasidomėti kur ketinate atlikti stiklo remonto ar keitimo darbus, kadangi kaip ir visuose procesuose, nesilaikant reikalavimų, nebus galima užtikrinti kokybės ir patikimumo. Todėl rekomenduojame keisti stiklus tik pas patikimus specialistus.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti