Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių kondicionierių pildymas

Šiuolaikiniuose automobiliuose, neatsiejama funkcija yra kondicionierius. Kadangi viskas aplink mus tobulėja, siekiama suteikti aukštą komforto lygį, kad visur galėtume jaustis puikiai ir komfortiškai, tad šiuolaikinis automobilis neįsivaizduojamas be kondicionieriaus. Kondicionierius – tai nepakeičiamas dalykas tiek karštomis dienomis, tiek šaltomis. Tik kondicionieriaus dėka galima komfortabiliai važiuoti ilgą atstumą, kai už lango toks karštis, jog sunku kvėpuoti. Kokia kondicionieriaus paslaptis? Freonas – būtent freonas yra ta medžiaga, kuri turi geras šaldymo charakteristikas, todėl automobilių kondicionierių pildymas yra būtinas bent kartą per metus. Lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų, sunkiasvorio transporto kondicionierių pildymą ir patikrinimą rekomenduojama atlikti kartą per metus. Užpildymo metu atliekamas kondicionieriaus sandarumo patikrinimas. Jei nustatoma, kad kondicionieriaus sistema yra nesandari – būtinas remontas.

Kondicionierių diagnostika

Automobilio kondicionieriaus diagnostikos  metu patikrinamas sandarumas ir ar reikalingas remontas. Patikrinimo metu naudojami halogeno prietaisai ir ultravioletinės diagnostikos metodas. Sistemos sandarumas tikrinamas į sistemą purškiant specialius UV dažus, kurie sunkiasi per nesandarias vietas, yra matomi ultravioletinių spindulių pagalba ir tuomet tampa aišku, kurioje vietoje reikia remonto. Jei remonto nereikia, tuomet tiesiog atliekamas automobilių kondicionierių pildymas.

Galimi kondicionierių remonto darbai:

 • Kondicionieriaus sistemos patikrinimas ir gedimų nustatymas.
 • Kondicionieriaus sistemos sandarumo tikrinimas.
 • Nesandarių vietų remontas.
 • Kondicionieriaus vamzdelių remontas, keitimas, suvirinimas.
 • Kondicionieriaus radiatoriaus remontas, suvirinimas.
 • Kondicionieriaus žarnelių keitimas.
 • Kompresoriaus remontas.

Dauguma žmonių galvoja, kad kondicionieriaus naudojimas sukelia ligas ir peršalimus, tačiau sirgimo priežastis yra visai kitokia. Ligas sukelia ant kondicionieriaus susikaupę bakterijos, grybeliai ir įvairūs mikroorganizmai, kurie ir sukelia kvėpavimo takų ligas. Geriausia ir vienintelė išeitis – kiekvienais metais ne tik keisti freoną, bet ir dezinfekuoti kondicionieriaus garintuvą bei pakeisti salono filtrą. Kondicionieriaus dezinfekavimo metu sunaikinami ligų sukėlėjai ir tuo pačiu metu sunaikinamas blogas kvapas, kuris gali sklisti iš kondicionieriaus. Jei jaučiate, kad kondicionierius nepakankamai šaldo, greičiausiai reikia papildyti freono. Taip pat prisiminkite kondicionierių kartais naudoti ir šaltuoju metų laiku, nes jis nedirbdamas ima naudoti didesnius freono kiekius. Kondicionierius padeda išlyginti slėgį automobilio salone, todėl sumažėja kondensatas. Tad kondicionierių junkite ne tik vasarą, bet ir kitais metų laikais.

Automobilių kondicionierių pildymas yra atsakingas darbas, todėl atlikite tai tik pas kvalifikuotus specialistus. Tai ypatingai svarbu dėl anksčiau paminėtų priežasčių: patikrinimas, dezinfekcija, remontas. Jei kondicionieriaus pildymas bus atliktas prieš tai nepatikrinus sistemos sandarumo, tuomet greitu metu vėl teks jį pildyti iš naujo ir dar kartą sumokėti pinigus už freoną. Kad tai neįvyktų, kviečiame atvykti į UAB “Departus”, nes čia atliekame profesionalų automobilių, visureigių, mikroautobusų, sunkiojo transporto kondicionierių pildymą ir remontą. Taip pat atliekame visus transporto priemonių remonto darbus. Laukiame jūsų, susisiekite ir užregistruosime Jums tinkamą laiką.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso ,,Departus" Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti