Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Kėbulo lyginimas be dažymo

Pats gražiausias vaizdas žiūrint į automobilį – tai lygus ir blizgus jo paviršius. Lygus ir tvarkingas kėbulas parodo kaip automobilio savininkas juo rūpinasi. Tačiau, kad ir kaip saugotume savo automobilius, deja ne viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Yra daug situacijų, kurių negalime įtakoti – tai įvairūs autoįvykiai arba netikėta kliūtis, smūgis, gamtos stichijos, kurių suvaldyti mes negalime. Vėliau galime nebent pašalinti atsiradusius trūkumus ir grąžinti prieš tai buvusio automobilio išvaizdą. Jei atsiradęs įlenkimas yra be dažų sluoksnio pažeidimo, tuomet jį galima suremontuoti gana greitai, tai yra kėbulo lyginimas be dažymo.

Tobulėjančios technologijos ir įranga leidžia daugelį darbų atlikti greitai ir profesionaliai, todėl šiais technologijų ir transporto laikais, ypatingai svarbu teikti paslaugas greitai ir kokybiškai. Dėl šių priežasčių UAB “Departus” nuolat atnaujina bei gilina savo žinias, atnaujina turimą įrangą ir stengiasi išlaikyti aukštą darbų kokybę ir platų paslaugų spektrą. Lengvųjų/sunkiųjų transporto priemonių kėbulo lyginimas be dažymo atliekamas vakuuminiu būdu. Tai naujausia technologija, kuri leidžia greitai ir kokybiškai ištiesinti įlenkimus be papildomų darbų. Taip sutaupoma daug laiko ir pinigų, kadangi nereikia glaistyti, gruntuoti, šlifuoti, dažyti. Didžiausias privalumas – originalių dažų išsaugojimas, o tai ypač svarbu, norint išlaikyti aukštą automobilio vertę, nelieka jokių matomų remonto žymių.

Kėbulo lyginimas be dažymo tinka visoms transporto priemonėms, t.y. lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai, sunkiasvoris transportas, priekabos. Tai pats greičiausias būdas atstatyti nelygumus, tačiau reikalaujantis labai didelio kruopštumo ir įgūdžių, darbas. Kėbulo lyginimui naudojami specialūs įrankiai, kurių pagalba skarda yra atlenkiama iš vidinės automobilio pusės. Kad būtų galima pasiekti reikiamas vietas, gali tekti nuimti apdailą arba kai kurias dalis, o vėliau jas uždėti atgal. Tai ypač  geras būdas tiesinti tas automobilio dalis, kurių neina pakeisti arba jų keitimas kainuoja gana brangiai. Šis būdas pagreitina kėbulo atstatymą ir jums nebereikės svarstyti ar verta tiesinti, nes tiesinimas atliekamas greitai, gerokai mažesne kaina ir itin kokybiškai. Net ir esant nedideliems įlenkimams, kurie gali atsirasti stovėjimo aikštelėje, kai jus kliudo kito automobilio durelės, gali būti suremontuoti greitai ir jūs vėl džiaugsitės puikia automobilio išvaizda.

Kėbulo lyginimo be dažymo privalumai:

 • Kėbulo lyginimas be dažymo atliekamas greitai.
 • Nereikia glaistyti, gruntuoti, šlifuoti, dažyti.
 • Nepažeidžiami originalūs dažai.
 • Nelieka jokių matomų remonto žymių.
 • Gera kaina.

Jei vis dar svarstote ar važinėti su įlenkimu ar remontuoti, tai sakome drąsiai – remontuoti ir džiaugtis puikia automobilio išvaizda. Susisiekite ir atsakysime į visus iškilusius klausimus bei pateiksime darbų sąmatą. Kėbulo lyginimas be dažymo vakuuminiu būdu ne vienintelė mūsų teikiama paslauga. Autoservisas “Departus” teikia visas automobilių remonto paslaugas vienoje vietoje. Specializuojamės automobilių po autoįvykių remonte, todėl šiuos darbus atliekame itin kruopščiai ir kokybiškai. Remontuojame lengvuosius automobilius, visureigius, mikroautobusus, sunkiasvorį transportą bei priekabas.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti