Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių remontas

Automobilis yra ta transporto priemonė, be kurios dabar daugelis neįsivaizduojame savo kasdienybės. Įtemptas ir greitas gyvenimo būdas, dideli atstumai, kuriuos reikia nuvažiuoti iš namų į darbą, nuvežti vaikus į ugdymo įstaigas, vykti į komandiruotes, pramogų vietas – visa tai užima daug laiko ir apima didelius atstumus, kuriuos įveikti viešuoju transportu neužtektų laiko. Taigi automobilis suteikia komforto ir lankstumo, kadangi jūs patys planuojate savo laiką. Tačiau automobilis, kaip ir visi kiti daiktai reikalauja tam tikros priežiūros, jei norime, kad veiktų sklandžiai ir nenutiktų netikėtų gedimų, kurie sujauktų visus planus. Tinkama priežiūra yra labai svarbi, todėl net ir tuomet, kai automobilis veikia puikiai, jį reikėtų parodyti specialistams 2-3 kartus per metus tam, kad būtų galima nuodugniai patikrinti ir išvengti rimtesnių gedimų. O jei visgi nutiko netikėtas įvykis, avarija ir automobilį reikia remontuoti, “Departus” tai padarys puikiai, nes specializuojasi būtent automobilių remontas po autoįvykių. Susisiekite su mumis ir viską aptarsime.

Automobilių remonto paslaugos

“Departus” servisas rūpinasi savo klientais ir teikia platų automobilių priežiūros paslaugų paketą, kad visas reikiamas paslaugas gautumėte vienoje vietoje. Pas mus dirba tik patikimi ir kvalifikuoti specialistai, puikiai išmanantys savo darbą.

Automobilio remontas gali būti labai įvairus, nuo akivaizdžiai matomo, t.y. kai automobiliai po įvairių autoįvykių. Kiti automobilio gedimai būna ne tokie matomi, tačiau jiems esant, automobilis gali veikti netinkamai arba netgi nevažiuoti. Dėl šių priežasčių teikiame įvairias automobilio remonto paslaugas. Mūsų meistrai pasirūpins, kad automobilis vėl atrodytų puikiai ir būtų saugus eksploatuoti.

Automobilių remontas po autoįvykio

Automobilių remontas po autoįvykio - tai lyg naujo meno kūrinio kūrimas, kurio procesas įdomus ir kiekvieną kartą skirtingas. Jums nebūtina keisti automobilio - dažniausiai jį galima suremontuoti. Mūsų specialistai įvertins kokio dydžio pažeidimai padaryti, parinks geriausią kėbulo remonto būdą ir išlygins bei suremontuos automobilį.

Mūsų servise naudojama tik naujausia ir patikima įranga, kuri užtikrina kokybišką rezultatą. Automobilis nuodugniai patikrinamas, kadangi bet koks kėbulo pažeidimas gali turėti neigiamos įtakos kitoms dalims bei svarbiausia - saugumui. Net ir po nedidelio įvykio, automobilį būtina remontuoti ir patikrinti, nes ne visada didžiausi pažeidimai būna matomi plika akimi. Kėbulo geometrijos atstatymui naudojamos profesionalios Car-O-Liner tampymo staklės, lyginimui naudojamas „CAR-O-LINER Bench Rack 500“ kėbulo lyginimo stendas. Jei įlenkta transporto priemonė be dažų sluoksnio pažeidimo, naudojamas kėbulo tiesinimas vakuminiu būdu be dažymo. Jei pažeidimas didesnis ir dažymas reikalingas, priemonė paruošiama dažymui ir dažoma vadens pagrindo dažais.  Ratų geometrijos atstatymui naudojamas kompiuterinis „JOSAM“ stendas.  Automobilis privalo būti saugus, todėl remontuokite jį tik pas kvalifikuotus specialistus, kurie išmano savo darbą ir dirba atsakingai. Klientų patogumui siūlome  papildomas paslaugas: draudiminių įvykių administravimas bei remontas po avarijos. Stengiamės padėti bei palengvinti susidariusią situaciją.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Aukšta kokybė 
 • Gausus automobilio remonto paslaugų paketas
 • Malonus aptarnavimas
 • Naudojama aukščiausios kategorijos įranga
 • Visada pasiruošę jums padėti.
 • Draudiminių įvykių administravimas

Vairuokite saugiai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti