Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Kėbulo tiesinimas

Dažniausiai pasitaikantys automobilių apgadinimai po autoįvykio yra įvairūs įlenkimai, kai automobilis susiduria su kliūtimi. Apgadintą ir įlenktą kėbulą dar galima remontuoti, jei specialistai įvertina ir nustato, kad jis yra remontuotinas. Dauguma įlenkimų yra lengvai pašalinami, tereikia įvertinti kokio pobūdžio yra padaryta žala ir koks kėbulo tiesinimas reikalingas.

Kai reikalingas automobilių kėbulo remontas, pirmiausia reikia patikrinti ir jei reikia, atstatyti automobilio kėbulo geometriją, tai svarbiausias dalykas, užtikrinantis automobilio saugumą ir tolesnį eksploatavimą. Jei yra atsiradę paviršiaus nelygumai, įlenkimai su pažeistu dažų sluoksniu, tuomet reikalingas kėbulo tiesinimas po kurio seka glaistymas, gruntavimas, šlifavimas, paruošimas dažymui ir tuomet dažymas. Procesas gana ilgas ir labai atsakingas, kurio negalima pagreitinti, jei norima gauti maksimaliai gerą rezultatą. Visi etapai atliekami itin kokybiškai ir kruopščiai, kuriuos atlieka patyrę meistrai, todėl rinkitės tik patikimą servisą ir patikimus specialistus. Jei darbas bus atliktas nekokybiškai, laikui bėgant tai išryškės ir procesą teks pakartoti.

Jei visgi automobilis/sunkusis transportas įlenktas be dažų sluoksnio pažeidimo, tuomet kėbulo tiesinimas atliekamas vakuuminiu būdu, nepaliekant remonto žymių. Tai greitas ir kokybiškas būdas, atstatyti pirminę transporto priemonės kėbulo išvaizdą. Kėbulo tiesinimas, lyginimas be dažymo yra pats naujausias ir efektyviausias būdas greitai ir itin kokybiškai atstatyti automobilio kėbulo nelygumus. Tiesinimas gali būti atliktas netgi tą pačią dieną, kadangi nereikia glaistyti, gruntuoti, šlifuoti, dažyti, sutaupoma daug laiko ir pinigų. Po tokio atstatymo nelieka jokių matomų remonto žymių, o pats didžiausias privalumas, kad išsaugomi originalūs automobilio dažai ir lakas. Vakuuminis tiesinimas atliekamas specialiais įrankiais, procesas nėra sudėtingas, tačiau reikalauja žinių ir kruopštumo. Rezultatas greitas ir džiuginantis.

UAB “Departus” servisas specializuojasi automobilių remonte po autoįvykių, todėl teikia visas reikiamas automobilių remonto paslaugas vienoje vietoje. Galime pasiūlyti ne tik lengvųjų automobilių, bet ir visureigių, mikroautobusų, sunkiasvorio transporto, priekabų remontą. Atliekamas ne tik kėbulo tiesinimas, bet visos reikiamos remonto paslaugos. Darbus atlieka patyrę specialistai, naudojama tik moderni ir pažangi įranga. Nuolat tobulėjame ir žengiame koja kojon su naujovėmis.

Kadangi automobilio išvaizdai ir prekinei vertei didžiausią įtaką turi kėbulo išvaizda, todėl verta ją prižiūrėti ir atstatyti esamus įlenkimus. Tai ne tik pakels automobilio prekinę vertę, bet ir suteiks daugiau džiaugsmo važinėjant tvarkingu automobiliu. Kadangi kėbulo tiesinimas gali būti tiek su dažymu, tiek be dažymo, kaina ir darbų atlikimo greitis skiriasi. Jei abejojate ir nežinote kuris būdas jums tinkamas, kreipkitės ir mūsų specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus. O jūs ir toliau galėsite džiaugtis nepriekaištinga automobilio, visureigio, mikroautobuso ar net sunkiasvorio transporto išvaizda.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti