Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Kėbulo dažymas

Kiekvieną transporto priemonę puošia tobulas, lygus, blizgus kėbulas. Tačiau kartais nutinka netikėtų įvykių, kai kėbulas pažeidžiamas, pažeidžiami dažai, atsiranda korozija ir tam, kad transporto priemonė vėl atrodytų gerai, jai reikalingas kėbulo dažymas. Ar reikia dažyti visą kėbulą ar tik tam tikrą dalį, vietą, priklauso nuo pažeidimo. Jei papuolėte į didelį autoįvykį ir jūsų transporto priemonė stipriai apgadinta, neskubėkite jos nurašyti, tik kvalifikuoti meistrai gali pasakyti ar ji dar tinkama bus naudoti ir suremontuos bei nudažys, jog ji vėl atrodytų kaip nauja.

Kėbulo dažymas automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkiajam transportui, priekaboms atrodo skirtingas, nes transporto priemonės skiriasi savo gabaritais, išvaizda, tačiau yra vienodas. Pagrindinis ir pats svarbiausias dalykas yra – tinkamas paruošimas dažymui. Būtent nuo paruošimo priklauso didžioji dalis sėkmės, nes jei paruošimas atliktas nekokybiškai, tuomet nudažius visi nelygumai matysis dar labiau. Jei ieškote kas gali atlikti profesionalų kėbulo dažymą, tuomet servisas “Departus” geriausias pasirinkimas. Čia dirba būrys profesionalų, naudojama tik moderni ir aukštos kokybės įranga bei keliami aukšti kokybės standartai.

Kėbulo dažymo etapai

 • Kėbulo atstatymas po autoįvykio, t.y. kėbulo geometrijos atstatymas, lyginimas, tiesinimas ir visi kiti reikalingi darbai.
 • Paruošimas dažymui – senų dažų pašalinimas, glaistymas, šlifavimas, gruntavimas. Visa tai atliekama itin kruopščiai ir tinkama tvarka, kad ateityje neatsirastų korozijos žymių, o paruoštas kėbulas būtų lygus, be pažeidimų ir nelygumų. Jei šis etapas atliekamas prastai, bet kokiu atveju tai matysis ateityje ir tas vaizdas jūsų nedžiugins.
 • Spalvos parinkimas. Spalva turi būti parinkta kruopščiai, pagal turimą spalvos kodą arba jei kodo nėra, tuomet speciitai su tinkama įranga gali nustatyti tinkamą spalvą, atspalvį, kad vėliau neiškiltų spalvų netolygumo problemos. Kai spalva parinkta teisingai, dengimas tampa tolygus, be perėjimų.
 • Kėbulo dažymas turi būti atliekamas sandarioje patalpoje, kurioje nebūtų dulkių, šiukšlių ir kitų veiksnių, galinčių daryti neigiamą įtaką dažymo kokybei. “Departus” dažymui naudoja profesionalius vandens pagrindo dažus, kurie yra naudojami automobilių gamintojų, dėl to spalva yra tolygi, be nubėgimų, dengiasi puikiai. Dažymas vyksta “Nova Verta” dažymo – džiovinimo kameroje su dulkių nutraukimo sistema. Kai visi etapai atlikti tinkamai, gautas rezultatas yra tobulas, nesiskiria nuo gamyklinio.

Patikėkite kėbulo dažymą tik patikimiems specialistams, nes jei kuris nors dažymo etapas bus atliktas netinkamai, procesą reikės kartoti. Blogiau, kai iš išorės atrodo gerai, bet praėjus kuriam laikui pasimato rūdys, korozijos požymiai ir supranti, kad paruošimo darbai nebuvo atlikti tinkamai. Taigi kėbulo dažymas yra atsakingas procesas, kurį “Departus” meistrai atliks puikiai. Servisas specializuojasi transporto priemonių remontas po autoįvykio, todėl remontuojame tiek lengvuosius automobilius, tiek sunkiasvorį transportą. Laukiame jūsų, patikėkite remonto paslaugas mums ir važiuokite saugiai.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti