Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Reduktoriaus tepalų keitimas

Automobilis kaip ir kitos transporto priemonės yra sudarytas iš daugybės detalių, mechanizmų, kurie tarpusavyje sąveikauja. Reduktorius yra mechanizmas, kuris perduoda sukimosi judesį, o kad detalės tarpusavyje nesitrintų ir vyktų sklandus jų darbas, jas būtina sutepti, tam yra naudojamas reduktoriaus tepalas. Reduktorių būtina reguliariai tikrinti ir jei pastebima, kad jis tapo nesandarus arba tepalų lygis sumažėjo, tuomet yra būtinas reduktoriaus tepalų keitimas.

Reduktoriaus tepalus pakeisti nėra sunku, tačiau reikia išmanyti visą procesą ir būtinai pasirinkti transporto priemonės gamintojo rekomenduojamus tepalus. Jokiu būdu negalima pilti bet ko, visada vadovaukitės gamintojo nurodymais. Kaip ir daugelį svarbių automobilio priežiūros darbų, taip ir reduktoriaus tepalų keitimą rekomenduojama atlikti patikimame autoservise, kad neįvyktų nesklandumų. Keičiant tepalus patiems, reikia žinoti proceso eigą ir saugoti, kad tepalai neišbėgtų ant žemės ir nebūtų padaryta žala gamtai. Patikimuose autoservisuose reduktoriaus tepalų keitimas bus atliktas greitai, kokybiškai, o sena alyva bus utilizuota, kaip priklauso, saugant gamtą.

Reduktoriaus tepalų keitimas vyksta tokia eiga:

 • Atsukti apatinio tepalo išleidimo varžto atsukimą;
 • Seno tepalo išleidimas;
 • Naujo tepalo pripylimas;
 • Tepalo lygio nustatymas, patikra.

Reduktoriaus tepalų keitimas ir patikra turi būti atliekami visose transporto priemonėse, t.y. ne tik lengvieji automobiliai, bet ir visureigiai, mikroautobusai, sunkiasvoris transportas. UAB “ Departus” servisas  atlieka visus remonto ir patikros darbus, todėl drąsiai galite kreiptis dėl lengvųjų automobilių remonto, visureigių remonto, mikroautobusų remonto bei sunkiasvorio transporto remonto paslaugų. Transporto priemonių remontas apima labai daug sričių, todėl puiku kai visas paslaugas galima gauti vienoje vietoje. “Departus” servise naudojama patikima ir naujausia įranga, kadangi žengiama koja kojon su naujovėmis ir siekiama geriausio rezultato. Servise dirba tik patikimi ir savo darbą išmanantys meistrai. Nepatikėkite savo automobilio bet kam, jei norite turėti patikimą ir tvarkingą transporto priemonę.

Atminkite, kuo daugiau naudojama transporto priemonė ir atsižvelgiant į tai, kokiais keliais yra daugiausiai važinėjama, pagal tai reikia atlikti būtinąją apžiūrą. Jei automobiliu yra daugiau važinėjama žvyrkeliu, miško keliais, tuomet apžiūrą ir tepalų keitimą reikėtų atlikti dažniau. Jei susiruošėte į ilgą kelionę, visuomet prieš ją rekomenduojama pasitikrinti transporto priemonę, kad kelyje nenutiktų netikėtų įvykių, tai ypač aktualu sunkiasvoriam transportui, kadangi važiuojama ilgais atstumais.

Reduktoriaus tepalų keitimas yra tik vienas iš būtinų punktų, kuriuos reikia reguliariai tikrinti ir jei reikia – keisti. Važiuokite saugiai ir užtikrintai, “Departus” padės jums pasirūpinti savo transporto priemone. Susisiekite ir užregistruosime jus vizitui.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti