Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Filtrų keitimas

Automobilis, kaip ir visos transporto priemonės reikalauja tam tikros priežiūros. Net jei jūsų automobilis yra techniškai tvarkingas ir puikiai veikia, bent 2-3 kartus per metus jį būtina parodyti specialistams ir atlikti būtinąją apžiūrą. Tokios patikros metu galima pastebėti smulkius gedimus, kurie vėliau iššaukia daug didesnius gedimus, dėl kurių automobilis nebevažiuoja bei brangiai kainuoja remontas. Vienas iš būtinosios patikros elementų yra filtrų keitimas, kuris susijęs su tepalų keitimu. Tai yra viena iš pagrindinių automobilio priežiūros procedūrų, kuri būtina visoms transporto priemonėms, t.y. lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, sunkiasvoriui transportui, jei norite, kad jūsų automobilis važiuotų be problemų.

Automobiliai turi keturis pagrindinius filtrus: alyvos filtras, oro filtras, kuro filtras, salono oro filtras. Visi jie turi būti keičiami reguliariai, nes kitu atveju nebeatlieka savo paskirties. Taigi filtrų keitimas yra būtina ir net privaloma automobilio priežiūros dalis.

Filtrų paskirtis

 • Alyvos filtras – jis skirtas išvalyti alyvą ir užkirsti kelią nešvarumams, esantiems alyvoje patekti į variklį. Alyvos filtras privalo būti keičiamas visada, kai keičiama variklio alyva.
 • Oro filtras skirtas išvalyti į variklio uždegimo sistemą patenkantį orą ir neleisti patekti nešvarumams. Rekomenduojama šį filtrą keisti kartu, kai keičiate alyvą  ir alyvos filtrą. Oro filtrą būtinai reikia keisti bent vieną kartą per metus.
 • Kuro filtras skirtas valyti kurą, kuris patenka į uždegimo sistemą. Kuro filtrą rekomenduojama keisti kas antrą kartą keičiant automobilio alyvą arba kas 40.000 – 60.000 kilometrų. Reikia atsižvelgti į automobilio gamintojo rekomendacijas bei į kurą, kurį pilate į savo automobilį. Dyzelinu varomiems automobiliams, ypač, svarbus reguliarus kuro filtro keitimas.
 • Salono oro filtras yra labai svarbus žmonėms, važiuojantiems automobilyje. Būtent salono oro filtras užtikrina, kad į automobilį patektų tik švarus oras, išvalytas nuo dulkių, kvapų, žiedadulkių ir kitų nešvarumų. Salono oro filtrą rekomenduojama keisti ne rečiau kaip kartą per metus. Būtent salono oro filtro tarnavimo laikas priklauso nuo aplinkos, kuria dažniausiai važiuojama, jei daug važiuojate žvyrkeliu bei keliu, kur yra daug dulkių ir nemalonių kvapų, šį filtrą reiktų keisti dažniau, bent du kartus per metus. Būtent salono oro filtras įtakoja žmonių sveikatą ir kokiu oru jie kvėpuos, tai ypač aktualu, jei žmonės turi įvairių alergijų.

Neatidėliokite apsilankymo automobilių servise ir atlikite būtinąją apžiūrą bei laiku keiskite tepalus ir filtrus. Būtent reguliarus tepalų ir filtrų keitimas užtikrins sklandų jūsų automobilio, visureigio, mikroautobuso, sunkiasvorio transporto eksploatavimą. UAB “Departus” greitai ir kokybiškai atlieka tepalų ir filtrų keitimą visoms transporto rūšims bei atlieka kitus reikiamus automobilių remonto darbus. Susisiekite ir visus darbus atliksime kokybiškai ir greitai.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti