Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Priekabų remontas

Priekabos yra neatsiejama sunkiojo transporto krovinių gabenimo dalis. Kadangi joms tenka didelė apkrova, kroviniai turi būti vežami saugiai ir stabiliai, svarbu pasirūpinti tinkama priekabos būkle. Tik tinkama priekabų priežiūra ir priekabų remontas užtikrins tvarkingą priekabų eksploatavimą ir saugumą kelyje.

Mūsų siūlomos remonto paslaugos

“Departus” sunkiojo transporto servisas remontuoja įvairių tipų priekabas (auto šaldytuvų remontas, puspriekabių remontas, tento remontas, izoterminių puspriekabių remontas). Taip pat teikia įvairių rūšių transporto priemonių remonto paslaugas: lengvųjų automobilių remontas, visureigių remontas, mikroautobusų remontas, sunkiojo transporto remontas (autobusų remontas, autotraukinių remontas, sunkvežimių remontas, vilkikų remontas, traktorių remontas, furgonų remontas ir kitų). Specializuojasi transporto priemonių remontas po autoįvykio srityje, todėl būsite tikri, kad visas reikiamas kokybiškas paslaugas gausite vienoje vietoje. Turime dideles modernias gamybines patalpas visoms paslaugoms atlikti. Dirba tik kvalifikuoti specialistai su modernia ir pažangia įranga. Visiems darbams taikomi aukštos kokybės reikalavimai.

Kokie priekabų remonto darbai atliekami?

Atliekame periodinį techninį aptarnavimą bei priekabų remontas po avarijos. Tikriname bei remontuojame priekabos važiuoklę, stabdžių sistemą, atliekame ratų geometrijos atstatymą su kompiuteriniu “Josam” stendu. Atliekame profesionalų aliuminių detalių virinimą, remontą. Metalo kaitinimas atliekamas su indukciniu kaitinimo aparatu nenaudojant atviros ugnies. Atliekamas izoterminio kėbulo remontas, keitimas, tento keitimas, priekabos paruošiamos dažymui ir dažomos specialiose “Nova Verta”dažymo - džiovinimo kamerose. Kadangi visiems darbams keliami aukšti reikalavimai, remonto paslaugos atliekamos profesionaliai, gautas rezultatas dažnai nustebina klientus, kadangi priekabos, net ir po autoįvykio atrodo kaip naujos.

Svarbu tinkamai pasirinkite kur bus atliekamas priekabų remontas, kadangi tai didelius ir sunkius krovinius gabenanti transporto priemonė. Jei ji bus netvarkinga, važiuoti su ja negalima, nes bus pavojinga ir vairuotojui, ir aplinkiniams. Pavyzdžiui kas gali nutikti, jei prastai veiks stabdžiai, o transporto priemonė pakrauta ir važiuojanti, kad tokių situacijų išvengti, visada prieš kelionę, priekabos turi būti nuodugniai patikrinamos. Radus net menkiausią gedimą, būtina jį kuo greičiau pašalinti. Remontuojant priekabas po autoįvykio ypatingai svarbu tinkamas geometrijos atstatymas ir suvirinimas, apkrovų tikrinimas, stabdžių sistemos remontas, važiuoklės ir pakabos remontas ir visi techniniai remonto darbai, kurie turi įtakos tinkamam priekabos eksploatavimui.

Mes suprantame, kad priekaba yra svarbi darbo priemonė, todėl remonto darbus atliekame operatyviai ir kiek galima greičiau. Taisome viską, todėl nedvejokite ir drąsiai kreipkitės, o mes jums padėsime ir atliksime remonto darbus bei pakonsultuosime. Daugiau jums nereikės galvoti kur atliekamas profesionalus priekabų remontas ir įvairių sunkiasvorių transporto priemonių remontas. Atliekamiems darbams taikome garantiją. Vairuokite ir važiuokite saugiai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti