Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Automobilių paruošimas ir dažymas

Automobilių paruošimas dažymui yra pats svarbiausias veiksnys visame automobilio dažymo procese. Jei norite, kad automobilis būtų nudažytas kokybiškai, jis privalo būti paruoštas itin kruopščiai ir atsakingai. Jei paruošimas bus atliktas netinkamai, laikui bėgant gali išryškėti tokie defektai kaip rūdys, atšokę dažai, dažo netolygumai. Automobilio dažymas yra kruopštus ir atsakingas darbas, kuris susideda iš tam tikrų etapų. Taigi maksimaliai geras ir ilagalaikis rezultatas pasiekiamas tik teisingai atlikus automobilio  paruošimą dažymui. UAB “Departus” autoservisas specializuojasi lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų remonte po autoįvykių, todėl patikėję savo transporto priemonę, atgal ją gausite suremontuotą ir nudažytą, dažymas atliekamas aukščiausios kokybės vandens pagrindo dažais. Daugiau informacijos kur kreiptis, rasite kontaktuose.

Automobilių paruošimo dažymui etapai

 • Pirmas etapas – automobilio geometrijos atstatymas. Tik atstačius kėbulo geometriją, atlikus automobilio remonto darbus, galima pradėti ruošti automobilį dažymui.
 • Senų dažų pašalinimas. Labai svarbu gerai nušveisti senus dažus ir esamas rūdis, kad jų visiškai neliktų bei paviršių padengti antikorozine danga. Tokiu būdu bus užkertamas kelias susidaryti rūdims ateityje.
 • Glaistymas. Visi nelygumai, įbrėžimai ir defektai turi būti užglaistyti, kad paviršius būtų lygus ir gražus. Kitu atveju, nudažius nelygų paviršių, jis dar labiau išryškės ir atrodys su defektais.
 • Šlifavimas. Glaistytą paviršių būtina šlifuoti, norint, kad jis būtų lygus ir gražus. Jei reikia, glaistymas ir šlifavimas pakartojamas iki kol pavyks išgauti maksimaliai gerą rezultatą.
 • Gruntavimas. Paruoštą paviršių būtina gruntuoti, kad dažai geriau sukibtų su metalu ir paviršius būtų lygus.
 • Dažymas. Paruoštą automobilį galima dažyti tik tam skirtoje patalpoje, geriausia dažymo kameroje, kurioje nebūtų dulkių, nebūtų šlapia ir automobilis turėtų reikiamas sąlygas išdžiūti. Nesilaikant šių sąlygų, dažymas nebus kokybiškas ir gali reikėti visą eigą pakartoti iš naujo.
 • Norint dar geresnio rezultato, automobilį galima lakuoti ir poliruoti. Tokiu būdu apdirbtas paviršius idealiai blizga ir yra lygus, o automobilis atrodo prabangiai ir stilingai.

Apibendrinant automobilių, visureigių ir mikroautobusų paruošimą dažymui, visų paruošimo etapai yra vienodi. Kad ir kaip norisi darbus atlikti greičiau, automobilių paruošimas dažymui yra atsakingas ir kruopštus procesas, kurio “paskubinti” negalima, nes nukentės kokybė. Bet kuris etapas atliktas netinkamai duos trumpalaikį rezultatą, nes jei iš pradžių kokybė ir atrodys gera, laikui bėgant gali atšokti dažai, susidaryti rūdys ar matytis spalvos, automobilio kėbulo nelygumai. Tinkamų dažų parinkimas taip pat yra svarbus etapas, kad spalva būtų vientisa ir nesiskirtų.

Sutaupyti automobilių paruošimo dažymui sąskaita geriau nerizikuokite. Taupant ir atliekant darbus nekvalifikuotame servise, rizikuojate, kad darbai bus atlikti žemesnės kokybės medžiagomis. Kėbulas gali nebūti padengtas antikorozine danga, prastai atlikti šveitimo, glaistymo, gruntavimo darbai, kas vėliau sukels daug rūpesčių ir darbus reikės pakartoti dar kartą. Dažų parinkimas taip pat yra svarbus, naudojant aukščiausios kokybės vandens pagrindo dažus, spalva bus tolygi, o gautas rezultatas džiugins, nes nesiskirs nuo gamyklinio. Rinkitės specialistus, kurie žino ką daro!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti