Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Draudiminių įvykių administravimas

Avarijų niekas neplanuoja, jos tiesiog įvyksta netikėtai ir dažniausiai ne laiku. Jei nukenčia tik transporto priemonės, tuomet užtenka užpildyti eismo įvykio deklaraciją ir susisiekti su draudimu.

Kad Jums būtų lengviau nurodome kokia yra veiksmų seka su „Departus” atsitikus eismo įvykiui: Konsultuojame kaip elgtis patekus į autoįvykį; Nugabename transporto priemonę į mūsų autoservisą; Registruojame autoįvykį draudimo bendrovėje; Nustatome automobilio pažeidimus, juos fotografuojame; Sudarome sąmatą ir suderiname ją su draudimo bendrove; Pilnas automobilio remontas po avarijos; Papildomos paslaugos, pvz. pakaitinis automobilis. Nusiraminkite ir nepasiduokite panikai, tam esame mes, “Departus” servisas, kuris jums visada padės. Paskambinkite mums, nes pas mus vykdomas draudiminių įvykių administravimas, todėl suteiksime visą reikalingą informaciją.

Draudiminių įvykių administravimo procesas

"Departus" bendradarbiauja su draudimu dėl remonto išlaidų ir darbų. Jei transporto priemonė nebevažiuoja - "Departus" komanda padės Jums ir nugabens sugadintą automobilį į "Departus" autoservisą. Jei iškyla netikėtų ginčų kas kaltas arba dėl padarytų pažeidimų, vėlgi dirbame dėl kliento ir padedame derybose bei dėl pažeidimų nustatymo ir pateikimo.

1. Pranešate apie įvykį

Konsultuojame kaip elgtis patekus į autoįvykį

2. Užpildome dokumentus

Turėti ID, transporto priemonės dokumentus ir pan.

3. Atliekamas remontas

Pilnas automobilio remontas po avarijos

4. Palinkime gero kelio

Atiduodame sutvarkytą automobilį

Dirbant su “Departus” Jums nereikia niekuo rūpintis

Draudiminių įvykių administravimas yra labai svarbi paslauga daugeliui, kadangi ne visi žino kaip teisingai elgtis atsitikus autoįvykiui. Iškyla keblumų net pildant eismo įvykio deklaraciją, bet tam esame mes.

Jei automobilis važiuojantis, patariame atvykti pas mus, kad būtų galima tiksliai nustatyti visus padarytus pažeidimus, nes dauguma pažeidimų gali būti nematomi, tam reikia ardyti, nuimti tam tikras dalis ir apžiūrėti.

Visada galite pasikonsultuoti su mumis dėl eismo įvykio ir būti ramus. Visiems darbams taikomi aukšti kokybės reikalavimai, todėl mūsų klientai džiaugiasi mūsų darbais, mumis pasitiki ir remontuoti transporto priemones grįžta vėl pas mus.

Dirbant su “Departus” Jums nereikia niekuo rūpintis

Draudiminių įvykių administravimas

Mes dirbame dėl Jūsų, taigi draudiminių įvykių administravimas gali būti nesudėtingas procesas, jei jį patikėsite profesionalams.

Kodėl verta mus rinktis

Vertiname kokybę

Tiesiog paduosite mums raktelius ir atsiimsite automobilį lyg naują. Pas mus teikiamos visos remonto paslaugos po avarijos.

Darbus atliekame laiku

Kadangi dirbame su beveik visomis draudimo kompanijomis, apgadintą transporto priemonę nufotografuojame, pateikiame sąmatą ir viską nusiunčiame draudimo kompanijai.

Atsižvelgiame į kliento poreikius

Paskambinus suteikiame visą informaciją, padedame užpildyti eismo įvykio deklaraciją pagal nurodytas aplinkybes.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Autoserviso „Departus“ Partneriai

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti

D. U. K.

1. Koks Departus autoserviso darbo laikas?

Autoservisas šiauliuose Departus dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, o tikslus darbo laikas yra 8:00 - 17:00. Vilkikų servisai Danijoje ir Vokietijoje yra pasiruošę padėti visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7).

2. Kiek laiko užtrunka remontas Departus lengvųjų ir sunkiųjų auto servise?

Kaip ir visuose darbuose, taip ir remontuojant automobilį darbų trukmė priklauso nuo problemos sudėtingumo, dydžio, todėl drąsiai skambinkite mums, papasakokite savo auto gedimo ar įvykio istoriją, kad galėtume kuo tiksliau pasakyti pilno remonto laiką.

3. Kokiu būdu galima rezervuoti transporto ar jų dalių remonto laiką?

Remonto laiką patogiausiai užsirezervuosite paskambinę mums telefonu +370 650 56071.

Mus rasite