Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Servisai Šiauliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Kategorija:

Vilkikų remontas

2022-01-20

Techniškai tvarkingas ir saugus automobilis – ne tik vairuotojų įgeidis, bet ir būtinybė. Atliepdami šį lūkestį, geriausi servisai Šiauliuose teikia paslaugas, padedančias mėgautis kelione, o ne rūpintis techninėmis problemomis.

Ieškant patikimo partnerio namų automobiliui ar įmonės autoparko priežiūrai, verta atkreipti dėmesį į kitų klientų atsiliepimus ir tai, kokią patirtį servisai Šiauliuose jau yra sukaupę. Svarbu, kad būtų suteikiama garantija tiek paslaugoms, tiek ir naudojamoms detalėms. Be to, verta pasidomėti darbuotojų pasiekimais profesinėje srityje, įvertinti, kiek ir kokių sertifikatų ir apdovanojimų įmonė yra pelniusi. Naudojama aukštos kokybės įranga taip pat padeda automobilį suremontuoti sparčiau, tiksliau. Galiausiai – reikšminga ir aptarnavimo kokybė, kuri lemia individualią kliento patirtį. Įvertinkite, kiek malonu bendrauti su serviso darbuotojais, kaip profesionaliai jie atsako į užduodamus klausimus. Būtent tai ir padės pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Servisai Šiauliuose yra be galo skirtingi – galima rasti nuo namų sąlygomis besidarbuojančių meistrų iki tarptautiniu mastu pripažįstamų profesionalų. Būtent tokia yra ir UAB „Departus“ serviso komanda. Nuo 2002 m. UAB „Departus“ taiso įvairų sunkųjį transportą ir lengvuosius automobilius. Už automobilio savininką jie pasirūpina gedimų taisymu, užtikrina, kad lengvajam ar sunkiajam transportui būtų suteikiama savalaikė priežiūra, kokybiškas remontas. Vos identifikavus, kad atsirado automobilio gedimas ar nuvykus reguliariai apžiūrai, UAB „Departus“ darbuotojai įvertina situaciją ir informuoja apie tolesnius darbus. Klientams siūlomos įvairios automobilio priežiūros paslaugos – važiuoklės, stabdžių sistemos patikra bei remontas, kompiuterinė diagnostika, elektros sistemų gedimų diagnostika ir šalinimas, ratų geometrijos patikra, montavimas, balansavimas, suvedimas ir dar daug kitų darbų, priklausomai nuo taisomos transporto priemonės. Atliekami ir reguliarios priežiūros darbai – alyvos ir filtrų keitimas, kondicionieriaus patikra bei pildymas.

Skirtingų markių automobiliai UAB „Departus“ autoservise gali būti remontuojami net ir po sudėtingiausių gedimų ar eismo įvykių. Specialiai šiai veiklai pritaikytose erdviose patalpose automobilių remontu užsiima daugiau nei 60 specialistų. Be to, naudojama būtent šiai veiklai pritaikyta „Metabo“ ir „Master“ įranga bei „Henkel“, „Dinitrol“, „Pommier“, „Pecolit“ medžiagos.

UAB „Departus“ servisai yra įsikūrę ne tik Lietuvoje, bet ir Belgijoje,Vokietijoje. Tai rodo, kad įmonėje kreipiamas dėmesys į teigiamą klientų patirtį – net ir vykstant į ilgas keliones užsienyje, UAB „Departus“ klientai gali sulaukti kokybiškų paslaugų ir pagalbos.

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti