Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Visureigių remontas

Visureigis, kaip ir kitos transporto priemonės, reikalauja tam tikros priežiūros. Tai padidinto pravažumo automobilis, kurį būtina reguliariai prižiūrėti ir juo rūpintis, jei norite važiuoti saugiai ir patikimai. Dėl visureigio paskirties važiuoti sunkiai įveikiamais keliais, bekele, miškais, susiduriant su įvairiomis kliūtimis, automobilio priežiūra padažnėja ir netgi yra būtina. Net ir važiuojant automobiliui be nusiskundimų, jį būtina 2-3 kartus per metus patikrinti servise, norint išvengti didesnių remonto darbų. Dauguma gedimų nėra matomi plika akimi, o įvykus rimtam gedimui, automobilis sustoja ir nebevažiuoja, tuomet atsiranda papildomos problemos ir didesnės transporto remonto išlaidos. O jei jūsų visureigis turėjo netikėtą autoįvykį, “Departus” pasirūpins, kad jis vėl atrodytų puikiai. Visi automobilio kėbulo remonto darbai, stiklų, žibintų keitimas, pakabos remontas ir kiti remonto darbai vienoje vietoje. Susisiekite ir galėsime aptarti detales bei suteikti daugiau informacijos.

Visureigių remonto paslaugos

Savo visureigį remontui atiduokite tik į patikimas ir saugias rankas, kad būtumėte garantuoti atliktų darbų kokybe ir saugumu. “Departus” autoservisas teikia tik aukštos kokybės paslaugas, remonto darbus atlieka tik patikimi ir kvalifikuoti specialistai. Savo klientams siūlome platų visureigio priežiūros paslaugų paketą, kad visus darbus būtų galima atlikti vienoje vietoje. Jei jūsų visureigis papuolė į autoįvykį, galite būti ramus, kad “Departus” pasirūpins jog jis vėl būtų tinkamas ir saugus eksploatuoti, nes servisas specializuojasi būtent automobilių remontas po autoįvykių.

Jei turimas visureigis nėra tik miesto automobilis, netikėtų įvykių ir ypatingai kėbulo nelygumų, žibintų remonto darbų gali tekti atlikti dažniau. Taip pat ir reguliariai keisti tepalus, stabdžių kaladėles ir kitas reikiamas dalis, kurios užtikrina sklandų važiavimą. Tik tinkamai prižiūrimas visureigis bus patikimas, saugus ir garantuos važiavimo komfortą. Visgi tai nepakeičiamas automobilis, kai tenka važiuoti prastos kokybės kelio danga, bekele, miško keliuku ar slidžiu bei apsnigtu keliu.

“Departus” autoservise naudojama tik naujausia ir patikima automobilių remonto įranga, užtikrinanti aukščiausios kokybės rezultatus. Įvykus netikėtam autoįvykiui, automobilį tenka remontuoti ir būtina patikrinti jo saugumą. Mūsų specialistai puikiai atlieka visus kėbulo lyginimo, tiesinimo, dažymo darbus, todėl automobilis bus toks kaip buvęs, jei reikia atstatoma automobilio geometrija ir atliekami kiti remonto darbai. Patikėkite savo transporto priemonę tik į patikimas rankas ir remontuokite pas kvalifikuotus specialistus, kurie išmano tai, ką daro.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Malonus ir greitas aptarnavimas
 • Aukšta teikiamų paslaugų kokybė 
 • Gausus visureigių remonto paslaugų paketas
 • Naudojama aukščiausios kategorijos įranga
 • Visada pasiruošę jums padėti.
 • Draudiminių įvykių administravimas

Vairuokite saugiai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti