Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Mikroautobusų remontas

Mikroautobuso dažniausia naudojama paskirtis yra darbinis automobilis, kuriuo tenka važinėti gana daug. Tai apima labai platų paslaugų spektrą nuo daiktų pervežimo iki žmonių vežiojimo paslaugų. Bet kokiu atveju ši transporto priemonė, kaip ir kitos, privalo būti tvarkinga, tik tokiu būdu ji gali būti saugi ir patikima. Mikroautobusą būtina reguliariai tikrinti ir rūpintis jo saugumu, tą reikėtų daryti daug dažniau nei lengvąjį automobilį.

Mikroautobusų remonto paslaugos

Mikroautobusų remontas gali būti labai įvairus, tai nuo ratų ir važiuoklės patikrinimo iki rimtesnių gedimų ar netgi remonto po autoįvykio, kai reikia lyginti, tiesinti, remontuoti kėbulą, plastmasines detales ir kitas dalis. Visa tai atsakingas darbas, kuriam reikia turėti reikiamų įgūdžių ir žinių, o darbas turi būti atliktas kruopščiai, atsakingai ir patikimai. Mūsų servise dirba tik kvalifikuoti specialistai, išmanantys savo darbą. Jei nutikus autoįvykiui nežinote kur kreiptis ir remontuoti mikroautobusą, susisiekite su mumis “Departus” servisu ir mes jums padėsime, suteiksime visą reikiamą informaciją bei suremontuosime mikroautobusą. Mūsų specialistai įvertina remonto dydį, suremontuoja mikroautobusą bei įvertina jo saugumą, kadangi specializuojasi būtent šioje srityje - automobilių remontas po autoįvykių. Klientų patogumui stengiamės kuo daugiau paslaugų atlikti vienoje vietoje.

Kuo dažniau naudojama transporto priemonė, tuo didesnis jos dalių nusidėvėjimas bei didėja tikimybė patekti į neplanuotą autoįvykį. Bet kokiu atveju abu variantai nėra geri, tačiau pirmajam užbėgti už akių tikrai įmanoma, jei transporto priemonė reguliariai tikrinama ir laiku keičiamos susidėvėjusios detalės. Laiku nepatikrinus ir nepašalinus trūkumų, vėliau atsiranda didesni gedimai, dėl kurių transporto priemonės netgi negalima eksploatuoti. Tai sukelia papildomų rūpesčių ir didesnes išlaidas remontui. Todėl niekada neatidėliokite profilaktinio patikrinimo, po kurio žinosite realią transporto priemonės situaciją.

Jei mikroautobusas pateko į autoįvykį ir jį remontuojant reikia tiesinti, lyginti kėbulą, keisti stiklą, detales, dažyti ir atlikti kitus darbus, “Departus” servisas puikiai išmano šį darbą ir atliks įį kaip galima geriau ir greičiau. Kad darbas būtų atliktas kokybiškai ir greitai, servise naudojama tik patikima automobilių remonto įranga, užtikrinanti aukščiausios kokybės rezultatus. Kėbulo geometrijos atstatymui naudojamos profesionalios Car-O-Liner tampymo staklės, lyginimui naudojamas „CAR-O-LINER Bench Rack 500“ kėbulo lyginimo stendas. Jei įlenkta transporto priemonė be dažų sluoksnio pažeidimo, naudojamas kėbulo tiesinimas be dažymo. Jei visgi dažymas reikalingas, dažoma vadens pagrindo dažais.  Ratų geometrijos atstatymui naudojamas kompiuterinis „JOSAM“ stendas. Jei norite kokybiško aptarnavimo ir aukštos kokybės atlikto darbo, kreipkitės tik į patikimus specialistus, kurių darbai kalba patys už save. Klientų patogumui siūlome ir kitas papildomas paslaugas kaip draudiminių įvykių administravimas(draudiminių įvykių administravimas) bei remontas po avarijos(remontas po avarijos). Stengiamės padėti klientams ir palengvinti susidariusią situaciją.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Gausus mikroautobuso remonto paslaugų paketas
 • Aukšta teikiamų paslaugų kokybė 
 • Naudojama aukščiausios kategorijos įranga
 • Malonus ir greitas aptarnavimas
 • Visada pasiruošę jums padėti.
 • Draudiminių įvykių administravimas

Vairuokite saugiai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti