Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Autobusų remontas

Autobusas yra transporto priemonė, vežanti keleivius, todėl jam yra keliami ypatingai dideli saugumo reikalavimai. Pagal reikalavimus, tik techniškai tvarkingas autobusas gali vežti keleivius. Tokio apibūdinimo kaip rekomenduojama periodinė apžiūra net neturėtų būti, nes autobusas privalo būti reguliariai tikrinamas, o autobusų remontas vykdomas iš karto, kai tik pastebimas koks nors, kad ir nedidelis gedimas.

Mūsų siūlomos remonto paslaugos

Jei kyla klausimų kur galima patikimai suremontuoti autobusą, tuomet užsukite į “Departus” servisą. Mūsų tikslas - saugi ir tvarkinga transporto priemonė. Esame sukaupę ilgametę darbo patirtį, kvalifikuotus meistrus ir modernią įrangą, kad pasiektume pačių geriausių rezultatų. Pagrindinė veikla – sunkiojo transporto remontas (vilkikų remontas, sunkvežimių remontas, autobusų remontas, mikroautobusų remontas, traktorių remontas ir kitas transportas) ir lengvųjų automobilių remontas, visureigių remontas po autoįvykių.

Visiems darbams taikomi aukšti reikalavimai. Darbus atliekame su aukščiausios kategorijos įranga, naudojame „Henkel“, „Dinitrol“, „Pommier“, „Pecolit“ kokybės medžiagas.

Lyginimui naudojame švedišką „CAR-O-LINER Bench Rack 500“ kėbulo lyginimo stendą. Reikalingos vietos kaitinimą atliekame su indukciniu kaitinimo aparatu nenaudojant atviros ugnies. Ratų geometrijos atstatymui naudojamas kompiuterinis „JOSAM“ stendas. Rėmo geometrijos atstatymui, tiesinimui naudojamas “Josam” stendas, presas. Atliekamas profesionalus paruošimas dažymui, o dažymas atliekamas “Nova Verta” dažymo - džiovinimo kameroje, naudojant dulkių nutraukimo sistemą. Pats dažymas vyksta vandens pagrindo dažais, kuriuos naudoja automobilių gamintojai. Profesionali įranga ir patyrę, kvalifikuoti specialistai užtikrina, kad autobusų remontas bus atliktas nepriekaištingai.

Mes stengiamės darbus atlikti profesionaliai ir greitai. Reguliariai tikrinant autobusą, bus užtikrintas tinkamas jo eksploatavimas. Kadangi tai transporto priemonė skirta vežti keleivius, net ir nedidelis gedimas, su kuriuo kita transporto priemonė galėtų važiuoti be problemų, autobusui tai tampa didelė problema. Pavyzdžiui, kondicionieriaus gedimas šaltą arba karštą dieną gali tapti tikru iššūkiu ir didele problema keleiviams, važiuojantiems tokiu autobusu ilgą kelią. Registruokitės autobuso apžiūrai arba remontui, užkirskite kelią gedimams, juk saugumas svarbiausia.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti