Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Autovežių remontas

Autovežių remontas, kaip ir visų sunkiasvorių priemonių remontas yra specifinė sritis, reikalaujanti specifinių žinių, įgūdžių ir įrangos. Remontuoti autovežius vertėtų tik reikiamą kvalifikaciją turinčiame sunkiasvorio transporto servise, jei norite gauti patikimas paslaugas. Tik tinkamai suremontuotas ir prižiūrėtas autovežis tarnaus ilgai ir važiuos užtikrintai.

Autovežiui, kaip ir visoms kitoms transporto priemonėms, būtina laiku keisti tepalus, filtrus, atlikti važiuoklės, transmisijos, pakabos patikrą, diagnostiką, stabdžių sistemos patikrinimą ir kitus reikiamus darbus. Kai transporto priemonė yra tikrinama periodiškai, tokios apžiūros metu galima pastebėti atsiradusius nedidelius gedimus ir juos pašalinti. Kiekvienas nedidelis gedimas  vėliau virsta į didelį ir tampa didele problema. Pavyzdžiui, jei tepalas nebus keičiamas laiku, gali atsirasti tam tikrų gedimų, kadangi senas tepalas praranda savo savybes, tirštėja, jame kaupiasi nuosėdos bei prastai sutepa dirbančius krumpliaračius. Viso to pasekmė prastai veikiantis variklis, pavarų dėžė ir kiti gedimai, o tada jau bus reikalingas rimtas autovežių remontas.

Mūsų siūlomos remonto paslaugos

Jei susidūrėte su autovežių problema, sunkiojo transporto servisas “Departus” jums padės. Čia atliekamos visos reikalingos autovežių remontas paslaugos, o servisas specializuojasi remontas po autoįvykių. Jei jūsų turimas autovežis papuolė į autoįvykį, mes pasistengsime jį jums sugrąžinti tokį, koks jis buvo dar prieš autoįvykį. Galime pasidžiaugti suburtu kvalifikuotų specialistų kolektyvu, kurie puikiai išmano savo darbą, bei modernia įranga, kurios dėka galime atlikti net sudėtingiausius darbus. Atliekamas rėmo geometrijos ir ratų geometrijos atstatymas naudojantis švediška JOSAM įranga. Jei reikia tiesinti kėbulą, bet jo dažai nepažeisti, tuomet atliekamas kėbulo tiesinimas be dažymo(kėbulo lyginimas be dažymo), kurio procesas yra greitas, kokybiškas ir gerokai pigesnis. Skardų  keitimui naudojamas itališkas suvirinimo aparatas “Spotter 900”. Vietos kaitinimas atliekamas su indukciniu kaitinimo aparatu nenaudojant atviros ugnies. Kėbulas ir detalės profesionaliai paruošiamos dažymui, dažoma su vandens pagrindo dažais, kuriuos naudoja automobilių gamintojai. Geriausiam rezultatui užtikrinti, dažymas vyksta dažymo - džiovinimo kameroje, naudojant dulkių nutraukimo sistemą. Atlikę visus darbus turime nepriekaištingos išvaizdos autovežį, kuris vėl atrodo ir važiuoja puikiai.

“Departus” ilgametė ir sėkminga darbo patirtis užtikrina, kad darbai bus atlikti nepriekaištingai, o visos paslaugos atliekamos vienoje vietoje. Remontuojami lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai, sunkusis transportas (autovežių remontas, sunkvežimių remontas, vilkikų remontas, traktorių remontas, furgonų remontas ir kiti). Kreipkitės ir susitarsime dėl paslaugų, nes tik čia atliekami visi remonto darbai nuo periodinės patikros iki žibintų remontas, kėbulo remontas ir visi reikalingi remonto darbai, kad jūsų transporto priemonė važiuotų ir atrodytų puikiai. Važiuokite saugiai ir komfortabiliai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti