Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Puspriekabių remontas

Visos eisme dalyvaujančios transporto priemonės privalo būti tvarkingos. Puspriekabės yra ne išimtis, joms taip pat turi būti taikomas reguliarus techninis aptarnavimas bei puspriekabių remontas. Jei kyla klausimų kur kreiptis dėl puspriekabių remonto, tuomet “Departus” geriausias pasirinkimas.

Sunkiojo transporto servisas “ Departus” teikia visas puspriekabių remontas paslaugas. Jei jūsų puspriekabė pateko į autoįvykį, nenusiminkite, mes galime ją prikelti antram gyvenimui ir ji vėl važiuos bei atrodys puikiai. Kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų, tačiau turint kvalifikuotus specialistus, reikiamus įgūdžius, reikalingą modernią įrangą ir tinkamas gamybines patalpas – viskas įmanoma. Po remonto puspriekabė atrodys kaip nauja. Mūsų suburtas kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, ilgametė patirtis ir taikomi aukšti darbų reikalavimai duoda puikius rezultatus.

Kokie puspriekabių remonto darbai atliekami?

Dažniausia puspriekabių remonto priežastis yra autoįvykis. Pas mus atliekamas puspriekabų remontas po avarijos bei periodinis techninis aptarnavimas. Dažniausiai gedimai yra pastebimi būtent periodinės apžiūros metu ir tuoj pat pašalinami. Vien dėl gedimų pastebėjimo periodinė apžiūra yra būtina. Puspriekabė patiria didelius apkrovimus, tenka važiuoti įvairius atstumus įvairiomis oro sąlygomis, todėl ji turi būti techniškai tvarkinga. Atliekame ratų geometrijos atstatymą su kompiuteriniu “Josam” stendu, remontuojame puspriekabės važiuoklę, pakabą, stabdžių sistemą. Atliekame aliuminių detalių remontą/virinimą. Metalo kaitinimas atliekamas su indukciniu kaitinimo aparatu nenaudojant atviros ugnies. Atliekamas kėbulo remontas, geometrijos atstatymas, izoterminio kėbulo remontas, tento remontas ir kiti darbai. Puspriekabės profesionaliai paruošiamos dažymui, o dažymas vyksta specialioje “Nova Verta” dažymo - džiovinimo kameroje su dulkių nutraukimo sistema.

Mūsų keliami aukšti darbų reikalavimai ir profesionaliai atliekamos remonto paslaugos duoda puikius rezultatus ir patenkintus klientus. Mūsų komanda labai atsakingai žiūri į savo darbą ir teikia pirmumą saugumui, todėl būsite ramūs dėl paskaugų kokybės. Skambinkite ar rašykite ir susitarime dėl remonto paslaugų.

Mūsų specializacija ne tik puspriekabių remontas, tačiau įvairių transporto priemonių remontas po autoįvykio. Remonto paslaugos apima: lengvųjų automobilių remontas, visureigių remontas, mikroautobusų remontas, sunkiojo transporto remontas (sunkvežimių remontas, vilkikų remontas, autobusų remontas, autotraukinių remontas, traktorių remontas, furgonų remontas, spec. paskirties transporto remontas, priekabų remontas ir kita). Visos paslaugos vienoje vietoje jūsų patogumui. Važiuokite saugiai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti