Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Furgonų remontas

Furgonas yra darbinis automobilis, kuriuo labai patogu vežti krovinius, daiktus, prekes ir viską ko reikia. Paprastai tai daug ir dažnai naudojama transporto priemonė, kuri turi nemažą apkrovimą. Dėl dažno naudojimo ir amortizacijos, furgonų remontas yra įprastas dalykas. Kad remontuoti reikėtų rečiau, būtina reguliariai tikrinti furgono techninę būklę ir vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Furgonai, kaip ir kitos transporto priemonės turi būti reguliariai tikrinamos bent 2-3 kartus per metus arba dažniau. Tik reguliarių apžiūrų metu galima pastebėti nedidelius gedimus, kurie vėliau virsta į dideles problemas, dėl kurių furgonas negali važiuoti. Jei svarstote ar tikrai verta parodyti savo automobilį specialistams, tuomet atsakysime, kad tikrai verta, nes važiuoti tvarkinga transporto priemone yra labai svarbu. Svarbu dėl komforto ir svarbiausia – dėl saugumo.

Furgonų remonto paslaugos

pagal esamą furgono techninę būklę. Jei tai bus periodinė patikra, galbūt užteks pakeisti tepalus ir filtrus arba atlikti ratų geometrijos atstatymą. Bet jei mikroautobusas bus po autoįvykio, tuomet gali reikėti daug daugiau remonto darbų. Jei svarstote kur geriausiai atliekamas furgonų remontas, tuomet drąsiai kreipkitės į UAB “Departus”. “Departus” servisas specializuojasi furgonų ir kitų transporto priemonių kaip lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai bei sunkusis transportas ir jų  remontas po autoįvykio. Čia bus atliktos visos reikiamos remonto paslaugos ir jūsų furgonas vėl atrodys bei važiuos puikiai

Jei furgonas pateko į autoįvykį ir buvo stipriai apgadintas, tuomet pirmiausia furgonų remontas bus pradėtas nuo kėbulo geometrijos patikros ir atstatymo. Kėbulo geometrija yra labai svarbi tolimesniam furgono eksploatavimui ir turi įtakos saugumui bei kitų detalių dėvėjimuisi. “Departus” autoservise naudojamos profesionalios Car-O-Liner tampymo staklės kėbulo geometrijai atstatyti. Kėbulo lyginimui naudojamas „CAR-O-LINER Bench Rack 500“ kėbulo lyginimo stendas. Atliekamas profesionalus aliuminio detalių virinimas / remontas. Įlenktos dalys be dažų sluoksnio pažeidimo atstatomos be dažymo vakumo pagalba. Suremontavus dalis, kėbulą, jei reikia, yra ruošiama dažymui, o dažymas atliekamas vandens pagrindo dažais specialioje dažymo kameroje “Nova Verta” su dulkių nutraukimo sistema “Filkor Techno-330”. Ratų geometrijos atstatymui naudojamas kompiuterinis „JOSAM“ stendas. “Departus” servise naudojamos tik patikimų gamintojų aukštos kokybės įranga ir įrengimai. Dirba tik kvalifikuoti specialistai su ilgamete darbo patirtimi. Kokybiška, moderni įranga ir puikūs specialistai yra puiki komanda, kuri remonto darbus atlieka puikiai ir orientuojasi tik į geriausią rezultatą. Susisiekite, mes jūsų laukiame.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti