Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Vilkikų remontas

Vilkikai yra sunkusis transportas, kuris gabena krovinius ir važiuoja dideliais atstumais, todėl jų techninė būklė visada privalo būti nepriekaištinga. Norint pasiekti, kad vilkikas visada būtų tvarkingas, būtina laiku ir reguliariai atlikti apžiūras, ypač, visada tuo pasirūpinti prieš naują kelionę. Jei matote, kad ir nedidelį defektą, jį būtina sutvarkyti, nes kiekvienas nedidelis gedimas vėliau virsta dideliu gedimu ir tuomet jau būtinas sudėtingas vilkikų remontas.

“Departus”  sunkiojo transporto servisas specializuojasi sunkiojo transporto ir lengvųjų automobilių remontas po autoįvykio. Tad jei svarstote kur galima atlikti reguliarias apžiūras ir remonto darbus, tuomet čia yra puikus pasirinkimas. Vilkikų remontas reikalauja specifinių žinių, įgūdžių ir atitinkamos technikos, todėl remonto darbus visada atlikite tik kvalifikuotame autoservise, kuriame dirba kvalifikuoti meistrai. Nepatikėkite savo transporto bet kam, nes netinkamai ar aplaidžiai atlikta apžiūra gali reikalauti didesnio remonto ir dar toli nuo namų, išvykus į kitą šalį su kroviniu.

Mūsų siūlomos remonto paslaugos

Pagrindiniai gedimai, kurie dažniausiai neduoda ramybės yra laiku neatliktas tepalų, filtrų keitimas, stabdžių sistemos problemos, pakabos, transmisijos gedimai. O jei dar netikėtai papuolėte į autoįvykį, tuomet dar reikalingas ir kėbulo, kabinos remontas. Kad būtų papraščiau viską suremontuoti ir atlikti visus darbus vienoje vietoje, rekomenduojame užsukti į “Departus” sunkiojo transporto servisą. Tik čia dirba daugybė kvalifikuotų specialistų, visi remonto darbai atliekami vienoje vietoje, todėl sutaupysite laiko ir papildomo važinėjimo. Vilkikų remontas atliekamas operatyviai, kokybiškai ir su darbų garantija. Darbams atlikti naudojama profesionali ir itin aukštos kokybės įranga. Rėmo geometrijai ir ratų geometrijai atstatyti naudojama švediška JOSAM gamintojo įranga. Kabinos skardų keitimui naudojamas itališkas suvirinimo aparatas ‘Spotter 900”. Atliekamas vietos kaitinimas su indukciniu kaitinimo aparatu nenaudojant atviros ugnies. Kėbulo tiesinimas atliekamas vakuuminiu būdu jo nedažant. Atliekamas profesionalus aliuminio detalių virinimas / remontas. Profesionaliai paruošiamas kėbulas bei detalės dažymui, o dažymas vyksta dažymo - džiovinimo kameroje vandens pagrindo dažais. Po visos eigos, nebelieka remonto žymių ir vilkikas vėl atrodo kaip naujas.

Lauksime jūsų “Departus” autoservise ir pasirūpinsime jūsų vilkiku, kad kelionėje neturėtumėte problemų. Mums rūpi transporto priemonės, todėl stengiamės ir siekiame geriausio rezultato. Taip pat atliekame ir kitų transporto priemonių remonto darbus: lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai bei sunkusis transportas.

Važiuokite saugiai ir komfortiškai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti