Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Izoterminių puspriekabių remontas

Izoterminė puspriekabė skirta vežti krovinius, kuriems reikia tam tikros, nustatytos temperatūros, bet nėra būtinas šaldytuvas. Taigi izoterminė puspriekabė yra pagaminta iš specialios temperatūrą išlaikančios medžiagos. Jos pasižymi tvirtumu ir puikia sandara, tačiau jei įvyksta netikėtas autoįvykis, bet kokiu atveju būtinai reikalingas izoterminių puspriekabių remontas.

Mūsų siūlomos remonto paslaugos

Jei svarstote kur galima patikimai ir profesionaliai susiremontuoti izoterminę puspriekabę, tuomet jums reikia kreiptis į “Departus” sunkiojo transporto servisą. “Departus” specializuojasi lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų ir sunkiojo transporto remontas po autoįvykio. Visos remonto paslaugos vienoje vietoje nuo smulkaus įbrėžimo iki pilno atstatymo. Taigi suremontuosime ne tik puspriekabę, priekabą, bet ir patį vilkiką. Galime garantuoti atliekamų darbų kokybę, nes tik čia dirba kvalifikuoti ir patyrę specialistai, o darbui naudojama moderni ir profesionali įranga. Atliekamas periodinis transporto priemonių patikrinimas, aptarnavimas bei remontas po autoįvykio.

Vykdomiems darbams taikomi aukšti kokybės reikalavimai, todėl remontas atliekamas itin profesionaliai. Smagiausia tai, kad suremontuotos transporto priemonės net po autoįvykio atrodo vėl kaip naujos, techniškai tvarkingos  ir puikiai važiuoja bei yra saugios. Atminkite, kad saugumas yra svarbiausia, todėl pastebėjus net ir nedidelį gedimą, būtinas izoterminių puspriekabių remontas.  Kadangi izoterminei puspriekabei labai svarbu išlaikyti tam tikrą temperatūrą, todėl būtina rūpintis jos sandarumu. Po avarijos ypač svarbu atstatyti geometriją, suvirinti, tikrinti apkrovas, stabdžių sistemą, važiuoklę, pakabą bei kitus techninius dalykus  Patikėkite rimtus darbus tik rimtiems profesionalams, kurie išmano savo darbą ir neteks nusivilti.

Teikiame periodinių apžiūrų paslaugas bei remonto paslaugas. Prieš kelionę transporto priemonė turi būti pilnai patikrinta ir techniškai tvarkinga. Reguliariai ja rūpindamiesi ir vykdydami apžiūrą, turėsite tvarkingą izoterminę puspriekabę, kuri ilgai tarnaus. Skambinkite arba atvykite ir susitarsime dėl apžiūros bei remonto darbų. Mes dirbame jums ir dėl jūsų.

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti