Uždaryti Meniu
 • Automobilių remontas
 • Visureigių remontas
 • Mikroautobusų remontas
 • Furgonų remontas
 • Sunkvežimių remontas
 • Vilkikų remontas
 • Auto šaldytuvų remontas
 • Sunkiojo transporto servisas
 • Autovežių remontas
 • Autotraukinių remontas
 • Autobusų remontas

Sunkvežimių remontas

Sunkvežimių remontas yra labai svarbi sunkiasvorių transporto priemonių priežiūros dalis. Kadangi tai nėra eilinis automobilis, todėl ir remontą atlikti gali ne bet kas. Visų pirma, reikia turėti tam tikrų žinių ir išmanyti šią sritį. Sunkvežimių paskirtis yra vežti didelio svorio krovinį, todėl transporto priemonė turi didelius apkrovimus, kad visa tai gerai atlaikytų, ji turi būti techniškai tvarkinga. Kiekvieną transporto priemonę reikia prižiūrėti, periodiškai tikrinti ir kai reikia, remontuoti. Reguliarus tikrinimas padeda laiku pastebėti atsiradusius nedidelius gedimus. Jei laiku nepašalinamas gedimas, vėliau jis tampa dideliu gedimu, kurį pašalinti užima daug daugiau laiko ir išlaidų.

Sunkvežimių remontas apima labai daug sričių, nuo tepalų, filtrų keitimo iki didelio ir sudėtingo remonto, kai transporto priemonę reikia ardyti. Norint važinėti su tvarkingu sunkvežimiu, prisiminkite laiku atlikti būtinąją patikrą. Jei sunkvežimis pateko į autoįvykį ir nukentėjo, tuomet remontas bus sudėtingesnis. Sunkvežimio priežiūrai visada rinkitės tik kvalifikuotus specialistus, kurie turi įgūdžių, žinių ir išmano savo darbą.

UAB “Departus” sunkiojo transporto servisas specializuojasi sunkiojo transporto ir lengvųjų automobilių remontas po autoįvykio. Visus darbus atliekame vietoje, teikiame labai platų remonto paslaugų paketą, todėl kad ir koks gedimas būtų ar periodinė apžiūra, gausite aukščiausio lygio paslaugas. Kadangi įmonė orientuojasi tik į kokybiškas paslaugas, naudoja tik patikimą, žinomų gamintojų įrangą. Sunkvežimio remontas po autoįvykio reikalauja itin kruopštaus ir atidaus darbo. Rėmo geometrijos ir ratų geometrijos atstatymui naudoja švedišką JOSAM gamintojo įrangą. Kabinos skardų keitimui naudojamas itališkas suvirinimo aparatas ‘Spotter 900”. Profesionaliai paruošia kėbulą, detales dažymui. Dažymas vyksta profesionaliais vandens pagrindo dažais, kuriuos naudoja automobilių gamintojai. Dažymas atliekamas “Nova Verta” dažymo - džiovinimo kameroje, naudojant dulkių nutraukimo sistemą. Atlikus visus darbus, sunkvežimis atrodys puikiai, lyg nieko ir nebūtų buvę.

Jei pastebėjote gedimą ar kitą problemą, kreipkitės ir mes jums padėsime atsiradusią problemą pašalinti. Teikiame visas priežiūros ir sunkvežimių remontas paslaugas. Reguliariai tikrindami savo transporto priemonę ir laiku atlikdami būtinąją apžiūrą, turėsite patikimą ir saugų sunkvežimį. Šiame sunkiojo transporto servise remontuojami ne tik sunkvežimiai, bet ir lengvieji automobiliai, visureigiai, mikroautobusai bei sunkusis transportas. Turime puikius specialistus ir sukaupę ilgametę patirtį, todėl darbus atliekame greitai ir maksimaliai gerai, orientuojamės tik į aukščiausią rezultatą.

Važiuokite saugiai!

Atsiliepimai

Antanas Jakšinaitis

Logistikos įmonės direktorius

Į „Departus“ komandą kreipėmės po to, kai įmonės vilkikas pateko į autoįvykį. Džiaugiamės, kad komanda darbą atliko profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Likome nustebinti malonaus bendravimo. Tikrai kreipsimės dar ne kartą.

Romas Gartelka

Autovilikų įmonės vadovas

„Departus“ darbų kokybė išsiskiria iš kitų autoservisų, su kuriais anksčiau teko bendrauti.

Dominykas Jutonis

Autovežių įmonės partneris

Nuo 2005 m. įmonės transportą remontuojame tik „Departus“. Prieš keletą metų atliktas automobilių rūdžių šalinimas, dažymas buvo itin kokybiškas. Mašinos atrodo geriau nei anksčiau.

Joris Kazliškys

Šiaulių gyventojas

Puikus servisas ir malonus aptarnavimas. Dėmesys skiriamas kiekvienam klientui ir jo transporto priemonei. Džiaugiamės Jus atradę. Didžiausios sėkmės darbuose!

Darius Vikrys

Logistikos įmonės technikos vadovas

Mūsų verslui svarbu, kad transporto priemonės veiktų be jokių trukdžių. „Departus“ žmonės tuo pasirūpina greitai ir profesionaliai. Visada mielai pakonsultuoja ir padeda išsirinkti geriausią sprendimą. Ačiū!

Reikia profesionalaus patarimo? Susisiekime!

Susisiekti